Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Право на льготы

21.12.2014 10:52
У меня трое детей, имею статус многодетной семьи. Ребенок заболел (костная киста), требуется стационарное лечение, возможно операция. Имеем ли мы право на получение в аптеке бесплатного лекарства и на бесплатную операцию? Как этого добиться? В райадминистрации говорят, что это закон только на бумаге, а реально такого нет.
г. Киев



Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 21.12.2014 11:04
Получите письменный отказ и обжалуйте его.
0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 21.12.2014 10:56

Згідно статті 13 Закону України «Про охорону дитинства», дітям з багатодітних сімей, серед іншого, надаються такі пільги як, безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів, щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування, першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація. Право на пільги надається за умови пред’явлення посвідчення дитини з багатодітної родини.
Виходячи з вищевикладеного, першочергово рекомендую звернутися за роз’ясненнями щодо умов надання пільг до управління соціального захисту населення, також доцільно звернутися і до головного лікаря медичного закладу, де планується лікування дитини. На жаль, буває і таке, що закон чинний, але не діє, оскільки він фінансово не забезпечений. В разі відмови відповідних осіб виконати закон можна спробувати 
оскаржити таку відмову до суду.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?