Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Субсидія для членів ОСГ

15.12.2014 17:18

Доброго дня! Моя сім'я є членами ОСГ, живемо за рахунок продукції, яку самі вирощуємо. В минулому році отримували субсидію на оплату природного газу, а в поточному році нам у призначені субсидії відмовили, аргументуючи це повторно поданими нульовими доходами. але на скільки мені відомо дохід моєї сім'ї обраховується, як дохід від землі. Підскажіть чи правомірні дії управління соцзахисту і моя сім♥9я вже не може претендувати на субсидію. Дякую.


г. Винница



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 16.12.2014 16:34

Доброго дня! Відповідно до п.4 ст. 8 Постанови КМУ № 1050 від 22.09.1997 р. "Про заходи щодо подальшого вдосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"

4) доходи від підприємницької діяльності, селянського (фермерського) господарства, особистого підсобного господарства, реалізації товарів, худоби, птиці тощо, які визначаються місцевими органами виконавчої влади. При цьому враховуються доходи, отримані із земельної ділянки площею понад 0,06 гектара;

Також новий порядок в оформленні субсидії, який діє з 01.10.2014 року передбачає,що якщо заявники субсидії не працюють, не навчаються та не перебувають на обліку в ЦЗ, в субсидії відмовляють.

Напишіть письмове пояснення працівникам УПСЗ, що діляність СГ ви вели, але саме доходу не декларували, при чому вкажіть на норми вищезазначеної Постанови КМУ.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?