Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Лiкарняний лист

10.12.2014 08:01

Хочу задати также питання. Менi прийшла дата iти у декретну вiдпустку. Лiкар виписав менi л/л на 126 днiв, при цьому вiн менi не сповicтив, а я не сказала, що маю чорнобельське посвiдчення, при якому видеться л/л на 180днiв. I коли Йому повiдомила то вiн сказав що вже виправить вiн не можешь. Пiдскажiть, що робити в такому випадку? Чи можу я вимагати iнший л/л, або додатковий.


г. киев



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 10.12.2014 10:34

Доброго дня! Порядок видачі лікарняного листа визначен в Накзаі МОЗ України № 455 від 13.11.2001 року "Про затвердження Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян".

Розділ 6 Інструкції регулює ваше питання, тобто видачі лікарняног опо вагітності та пологам.

п.6.3 вищезгаданої Інструкції передбачає: 

Жінкам, які належать до I - IV категорій постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, видається листок непрацездатності у зв'язку з вагітністю і пологами з 27 тижнів вагітності тривалістю 180 календарних днів (90 днів на період допологової відпустки і 90 - на період післяпологової відпустки).

Отже, у вашому випадку, ви маєте все ж таки вимагати ануляцію виданого лікарняного на 126 кал.днів, та видачі нового на 126 кал.днів.

Якщо з лікарем домовитесь не вийде, пишіть письмове звернення до головного лікаря ЖК. Але це ваше право отримати лікарняний на 180 кал.днів, замість 126 кал., окрім того, це значно впливає на суму лікарняного така різниця в днях.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?