Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пільги по комунальним послугам

22.11.2014 15:28
Я працюю у сільській місцевості декілька місяців на посаді вчителя.Чи маю я право на отримання комунальних пільг? Які документи я маю мати і куди звертатись? Якщо мій чоловік не працює? чи надається така пільга?(місце прописки інша).Дайте будь-ласка дайте відповідь.
г. Черновцы



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 22.11.2014 15:33

Згідно з ч. 4 статті 57 Закону України «Про освіту», педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними працівниками в цих населених пунктах і проживають у них, держава відповідно до чинного законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм. 

Пільги на безплатне користування житлом з опаленням та освітленням надаються працівникам за умови, якщо розмір їх середньомісячного сукупного доходу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Як зазначає п. 5 Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ, військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2003 р. N 426 в редакції від 23.07.2014 року, для відшкодування фактичних витрат пільговик подає в бухгалтерію установи заяву, довідки про розмір грошових доходів членів сім’ї за попередні шість місяців, копії документів, що підтверджують родинні зв’язки, копії квитанцій про оплату за користування житлом (квартирну плату), паливом, телефоном і за комунальні послуги у строк, за який здійснюється відшкодування (абзац другий пункту 2 цього Порядку), а також довідку про склад сім'ї (раз на рік).
Виходячи з вищевикладеного, та враховуючи, що Ви являєтесь педагогічним працівником в сільській місцевості (не залежно від строку перебування на посаді), Ви маєте право на одержання пільги на безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм. З метою одержання даної пільги Вам необхідно звернутися до бухгалтерії навчального закладу за місцем працевлаштування та подати пакет необхідних документів визначених Порядком. Той факт, що Ваш чоловік не працевлаштований, жодним чином не випливатиме на призначення Вам пільги, не залежно від реєстрації його місця проживання.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?