Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Комунальні тарифи.

22.11.2014 15:07
Був касаційної інстанції, прийняв рішення до двох попередніх судів, незаконим щодо підвищення тарифів на комунальні послуги. Ми сплачували в тей період за вищим тарифом. А після прийняття судом касаційної інстанції про те що це незаконне рішення, ми сплачуєм по меньшим тарифам. Якщо ріщення судом було незаконе і те що ми платили по тому тарифу повинно бути перераховано і наприклад зачисленні ці кошти на рахунок майбутніх плетежів?
г. Обухов



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 22.11.2014 15:13

Відповідно до статті 56 Конституції України, кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Враховуючи вищевикладене та відомості зазначені Вами, так як рішення прийняте органом місцевого самоврядування про підвищення тарифів на комунальні платежі було визнане незаконним, дійсно має бути проведено відшкодування завданих збитків, як варіант перерахунок надміру сплачених платежів та зарахування їх на наступні періоди.
З метою проведення перерахунку Вам не обхідно звернутися до комунальної служби, яка здійснює постачання відповідних послуг з заявою про здійснення перерахунку. В разі її позитивного розгляду, за вказаний Вами в заяві період дії «незаконного тарифу» буде здійснено перерахунок, а надміру сплачені кошти мають бути зараховані в рахунок наступного періоду.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 22.11.2014 15:09
Залежить від того як сформульовано позовні вимоги та резолютивну частину рішення суду

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?