Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Посвідчення договору оренди у нотаріуса

21.11.2014 14:18
Я ФОП на 3 групі, хочу орендувати авто у своїх родичів для використання його в своїй підприємницькій діяльності. Чи потрібно мені завіряти нотаріально договір оренди у нотаріуса між мною (ФОП) та ФО (орендодавцем)? І які мої дії при підписанні такого договору?
г. Киев



Ответы юристов

0
фото
Off-line Хижняк Игорь
юрист
Киев
ответил 21.11.2014 14:43

Потрібно. Відповідно до норм чинного законодавства України договір найму (оренди) транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає обовязковому нотаріальному посвідченню.


0
фото
Off-line Юдина Елена
юрист
Киев
ответил 21.11.2014 14:36
ответ исправлен 21.11.2014 14:40

Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає обовязковій нотаріальній реєстрації.

Стаття 799  Цивільного кодексу України "Форма договору найму транспортного засобу

1. Договір найму транспортного засобу укладається у письмовій формі.

2. Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню."

 У разі необхідності звертайтесь, допоможу! 


0
фото
Off-line Литвиненко Олександр
юридическая компания
Киев (также Одеса, Харьків, Львів, Днепр, Україна)
ответил 21.11.2014 14:23

Так подтрібно нотаріальний договір.

ч.2 ст. 799 ЦКУ Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню.

В договорі обовязково зазначаєте специфікацію авто, його оцінку, пробіг, місячну плату, Акт приймання-передачі в/з оренди, хто плате за страхування, поточний ремонт та ПММ.

Якщо подтрібна допомога, або договір - звертаєтеся. Допоможу.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?