Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Материальная ответственность в частной организации

07.11.2014 15:30
Работаю педиатром в частной школе. Начальство поставило перед фактом, что сделает меня материально ответсвенным лицом(буду отвечать за оздоровительный комплекс с бассейном, сауной и солевой комнатой). Скажите, имею ли я право отказаться и как могу мотивировать отказ?
г. Одесса



Ответы юристов

0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 07.11.2014 17:16

Можете, указав что вы не охранник и не завхоз что бы следить за оздоровительный комплекс с бассейном, сауной и солевой комнатой.


0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 07.11.2014 17:14

Стаття 134. Випадки повної матеріальної відповідальності

Відповідно до законодавства працівники несуть матеріальну відповідальність у повному розмірі шкоди, заподіяної з їх вини підприємству, установі, організації, у випадках, коли:

1) між працівником і підприємством, установою, організацією відповідно до статті 135-1 цього Кодексу укладено письмовий договір про взяття на себе працівником повної матеріальної відповідальності за незабезпечення цілості майна та інших цінностей, переданих йому для зберігання або для інших цілей;

2) майно та інші цінності були одержані працівником під звіт за разовою довіреністю або за іншими разовими документами;

3) шкоди завдано діями працівника, які мають ознаки діянь, переслідуваних у кримінальному порядку;

4) шкоди завдано працівником, який був у нетверезому стані;

5) шкоди завдано недостачею, умисним знищенням або умисним зіпсуттям матеріалів, напівфабрикатів, виробів (продукції), в тому числі при їх виготовленні, а також інструментів, вимірювальних приладів, спеціального одягу та інших предметів, виданих підприємством, установою, організацією працівникові в користування;

6) відповідно до законодавства на працівника покладено повну матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації при виконанні трудових обов'язків;

7) шкоди завдано не при виконанні трудових обов'язків;

8) службова особа, винна в незаконному звільненні або переведенні працівника на іншу роботу;

9) керівник підприємства, установи, організації всіх форм власності, винний у несвоєчасній виплаті заробітної плати понад один місяць, що призвело до виплати компенсацій за порушення строків її виплати, і за умови, що Державний бюджет України та місцеві бюджети, юридичні особи державної форми власності не мають заборгованості перед цим підприємством.

Материально ответственным лицом Вы становитесь после того, как приняты на работу за ввереное Вам имущество. А вот полную матответственность Вы можете нести в вышеупомянутых случаях, хотя договор с Вами про полную мат.ответственность будет недействительным.


0
фото
Off-line Мачульский Игорь
юрист
Харьков
ответил 07.11.2014 15:49
Имеете право отказаться на том основании, что педиатров нет в перечне должностей и работ, с которыми работодатель может заключить письменный договор о полной материальной ответственности.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?