Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Замена паспорта

13.09.2013 10:28

Подскажите, пожалуйста, еще одно: паспорт я могу поменять (при разводе) только по месту прописки? И если это так, то получу ли я временный документ, с помощью которого смогу:
1.Подать заявление в ЗАГС (новый брак)
2.Купить билет на поезд (так как я живу в другой области, а прописана у мамы)?
Ответьте, пожалуйста, это очень важно и срочно!





Ответы юристов

0
фото
Off-line Огородник Олег
юрист
Киев
ответил 13.09.2013 15:15

Ви можете звернутись по місцю проживання в міграційну службу для заміни паспорта законодавством передбачено заміну паспорта в місячний термін, якщо вам потрібно терміново потрібно знайомитись з спеціалістами. Для заміни паспорту вам необхідно пройти наступну процедуру: 

Обмін паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я, або по батькові Підстави для отримання послуги

Зміна (переміна) прізвища, імені або по батькові.

Як отримати послугу
  • Зібрати необхідні документи.
  • Подати заяву разом з необхідними документами  до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання.
  • Отримати паспорт у територіальному підрозділі ДМС України за місцем проживання.
Вартість послуги  та пільги

Оплату послуги не передбачено

Подача заяви

Подається заявником особисто.

Необхідні документи
  • заява про видачу паспорта;
  • паспорт, що підлягає обміну;
  • дві (або три – у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах);
  • документи, що підтверджують обставини, на підставі яких паспорт підлягає обміну;
  • платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита.
Термін розгляду заяви

1 місяць із дня подачі заяви

Результат отримання послуги

Видача паспорта громадянина України

Не отриманий власником протягом року оформлений паспорт погашається, уважається недійсним та знищується.

Строк дії документа, що є результатом отримання послуги

Термін дії паспорта не обмежується.

Підстави для відмови у наданні послуги

Відсутність одного з документів, що включені до вищевказаного переліку

Строк звернення до територіального підрозділу ДМС України

Не пізніше ніж через місяць після отримання в органах юстиції документа про переміну прізвища, імені або по батькові.

Відповідальність за порушення міграційного законодавства України

Стаття 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»

Проживання без паспорта

Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 13.09.2013 10:56

Нажаль у Вашому випадку видача тимчасового посвідчення, що підтверджує особу громадянина України не передбачена.

Паспорт видається підрозділами Державної міграційної служби України за місцем проживання громадянина України (не реєстрації, а проживання).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?