Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пошлина за международное почтовое отправление, объединение посылок.

02.11.2014 12:16

По таможне украинской.
Я заказал 10 единиц товара с иностранных сайтов. Все по отдельности не подпадают под налогооблажение.
Все с перерывом, все на разные имена. Но адрес почти один. 
Допустим: ул.Иванова, 1, то я писал Иванова, 1а, 1б, 1в. Несколько с одинаковым адресом.
Все посылки пришли в один день. Все с разных мешков.
Таможня может их объединить?



Стаття 234. Митн.кодекса

Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість перевищує еквівалент 150 євро



Тут пишут про адрес. ФИО даже не интересует. У меня такие есть посылки, что 1в1 адреса.



И еще вопрос:

Что делать, если посылки объединят только на основании адреса получателя и насчитают пошлину? Куда жаловаться/опровергать?

Де-юре каждая посылка имеет своего получателя.


г. Харьков

Комментарии автора вопроса

03.11.2014 21:53
Еще вопрос.
Что подразумевается под "депешей"?
Мешок на момент захода в страну (Киев) или собранный мешок, который пошел на область (Харьковскую таможню)?

Просто у меня посылки летели все в разных мешках. Из Киева на харьков их отправили в одном мешке, т.к. по трек-номеру выбивает одно время (часы и минуты) прибытия на таможню....



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 04.11.2014 11:19

Згідно затвердженого Мінфіном, Наказу "Про затвердження Порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами" від 22.05.2012 N 581), 

депеша- пошта (мішок або декілька мішків з письмовою кореспонденцією, періодичними виданнями, поштою у великій кількості, дрібними пакетами, відправленнями з оголошеною цінністю, посилками і порожніми мішками /або група посилок, не запакованих у поштову тару/), що відправляються водночас з місця міжнародного поштового обміну однієї країни до відповідного зарубіжного місця міжнародного поштового обміну іншої країни згідно з Керівництвом з направлення міжнародної пошти за однією письмовою картою CN 31 чи CN 32 або посилковою картою CP 86 чи CP 87.

Якщо отримувачи різні цієї депеші, обєднувати Митниця їх не може.

Необхідно дивитися підстави, якими обгрунтоває митниця при обєднанні цих депеш.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 03.11.2014 11:25

Доброго дня! Митниця може зробити все що завгодно, але якщо депеши на різні ПІБ, то обєданти їх ніяк не можна, навіть якщо адреси збігаються.

Рішення про обєднання посилок має оформлюватись митницею у вигляді письмового рішення, саме на підставі цього рішення вас і будуть змушувати сплатити податки.

Оскаржувати раджу спочатку по адміністративній лінії (тобто керівнику митного органу на дії посадової особи, що ухвалить рішення про обєднання), далі в Києв, і якщо результату не буде від адміністративного оскарження, тожі вже звертатися до суду.

Також ви можете наразі сплатити ці платежі, отримати товар, а вже далі оскаржувати рішення та стягувати з митниці надмірно сплачені кошти.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?