Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Соціальний захист населення

24.10.2014 14:55
Відділ соціального захисту вимагає повернути раніше виплачену соціальну допомогу за 2012 рік, мотивуючи тим, що мій чоловік певний період часу виіжджав до росіі. Маючи при цьому оформлений догляд за дитиною до трьох років. В нас багатодітна сімя, троє дітей: 2005, 2010, 2012 р.н.

г. тячів



Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 24.10.2014 16:00

Доброго дня! Соціальна допомога по догляду за дитиною до трьох років? чи інша допомога?

Письмова вимога вже Вам надходила?

Стаття 1215 Цивільного Кодексу передбачає: 

1. Не підлягає поверненню безпідставно набуті:

1) заробітна плата і платежі, що прирівнюються до неї, пенсії, допомоги, стипендії, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, аліменти та інші грошові суми, надані фізичній особі як засіб до існування, якщо їх виплата проведена фізичною або юридичною особою добровільно, за відсутності рахункової помилки з її боку і недобросовісності з боку набувача;

Тобто, якщо працівниками УПСЗ не буде доведено, що саме недобросовісність з Вашого боку привела до переплати допомоги, ви не маєте нічого повертати.

Для того, щоб розуміти, чим керують працівники УПСЗ, необхідно бачити письмову вимогу. Ви отримували підвищену по догляду чи мінімальну, на скільки довгий час чоловік був відсутній?



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?