Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Не дают субсидию

23.10.2014 18:19

Наш жэк не дает субсидию моей семье на таком основании, что мне 18 лет, и 2 месяца летом я не работала. Я училась в одном вузе на бюджете и получала стипендию (соответственно доход был), я бросила университет и приказ о моем отчислении назначен на 11.06.2014, далее было перепоступление и всё остальное и зачислили меня опять на бюджет 10.07.2014, то есть жэк, опираясь на вот тот период моей безработицы, не дает субсидию. Грозят нам комиссией, которая придет к нам домой. Вопрос: можем ли мы в данной ситуации получить субсидию и каким способом мы можем это сделать? Спасибо


г. Киев



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 24.10.2014 10:58

Доброго дня! Порядок призначення субсидії регулюється Постановою КМУ № 848 від 21.10.1995 р. " Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"

Пункт 5 Постанови передбачає: субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I - IV рівня акредитації за денною формою навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян, які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку; громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги);

Оскільки, ви не працювали та не навчались всього декілька днів протягом цих трьох місяців, що передують зверненню, напишіть письмове звернення про причини того, що ви не навчались цей проміжок часу та зазначте, що оскільки цей проміжок часу невеликий, і Постанова КМУ (вищезазначена) передбачає не менше трьох місяців, відмова у субсидії неправомірна.

Якщо все ж таки навіть після вашої додаткової заяви відмовлять, беріть письмову відмову та оскаржуйте.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?