Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Державний розподіл по інтернатурі

17.10.2014 12:15
добрий день,я студентка медичного факультету і навчаюся на безкоштовному замовленні, вчора в мене був державний розподіл по інтернатурі і мене направляють в Кіровоградську область, в яких випадках я маю право не поїхати? а якщо нема таких варіантів, то як юридично правильно маю влаштувати так щоб туди не поїхати без спеціальних умов чи додаткових довідок
г. Ужгород



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Ивано-Франковск (также Коломыя, Черновцы)
ответил 17.10.2014 12:33

Їхати Ви обов'язково маєте, якщо не хочете, то Вам прийдеться відшкодовувати повну суму оплати за навчання!!! І відпрацювати Вам необхідно 3 роки!!!

Згідно  постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996р. № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням» та наказу МОЗ України від 25.12.97 року № 367 "Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих  медичних  (фармацевтичних)  закладів освіти,  підготовка  яких  здійснювалась за державним замовленням", Випускники, які уклали угоду з вузами (у вашому випадку з коледжом) після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років, що відповідає статті 52 Закону України "Про освіту" та статті 56 Закону України "Про вищу освіту".  

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте відгук.



З повагою, Андрій Романенчук, тел. 050-42-24-777; 098-42-24-777
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?