Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ввоз машин на Украину

13.10.2014 11:43
Правда если я оформлен по работе на Болгарскую фирму,а живу в Украине то имею право ввезти автомобиль с "беспошлинным ввозом" и ездить на Европейском авто в Украине по роботе в коммерческих целях,так сказано по Стамбульской Конвенции.
г. Хмельницк

Комментарии автора вопроса

14.10.2014 10:04      комментарий относится к Романенчук Андрей
4. Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.
Ст380п4 не сказано нічого про передання права керування третій особі,його ж і не може тут бути ,тому-що право керування дає нам ПДР України п2,2.Так чи ні?

Стаття 1. Законодавство України з питань державної митної справи
3. Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим Кодексом та іншими законами України, застосовуються правила міжнародного договору України.

В якій статті сказано що неможна передавати право керування третій особі?



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Ивано-Франковск (также Коломыя, Черновцы)
ответил 13.10.2014 16:11

Тимчасове ввезення громадянами-резидентами ТЗ особистого користування дозволяється терміном до 1 року під письмове зобов’язання на зворотне вивезення зі сплатою всіх митних платежів, які відповідно до Закону мають бути сплачені при імпорті таких ТЗ. Конвенцією про тимчасове ввезення (Стамбул, 1990 рік) визначено, коли ТЗ особистого користування може бути завезено з умовним звільненням від ввізного мита і податків. Воно проводиться за умови, що такі ТЗ зареєстровані на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована чи проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозиться і використовується особами, що проживають поза такої території (ст. 5 Доповнення С до Конвенції). Тобто ці пільги існують тільки для громадян-нерезидентів та не поширюються на ТЗ, що ввозяться громадянами-резидентами. При цьому такі ТЗ можуть використовуватися на території України лише тими громадянами, які ввезли їх в нашу країну, не можуть бути передані іншим особам, розукомплектовані або застосовуватися з метою підприємницької діяльності.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте відгук.

 

Андрій Романенчук тел. 050-42-24-777, 098-42-24-777, a.v.romanenchuk@mail.ru



З повагою, Андрій Романенчук, тел. 050-42-24-777; 098-42-24-777
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?