Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи маю я право на субсидію

04.10.2014 12:14
Я, мій чоловік та син 8 років проживаємо та зареєстровані в квартирі, власником якої є моя свекруха.
Я, інвалід ІІІ групи, отримую пенсію 1045 грн. та з/п 580 грн. Мій чоловік отримує мінімалку.
Питання в тому, ЩО власниця квартири, в ній не зареєстрована, лицові рахунки всі на ній.
Чи можу я оформити субсидію на свою сім"ю.
г. Купянск



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 06.10.2014 15:32

Доброго дня! З 01.10.2014 року вступили в дію нові порядки оформлення субсидії. За цих нововведень при звичайному зверненні до органів Управління праці та соц.захисту оформити субсидію Вам не вдасться.

Оскільки п. 6 Постанови КМУ № 848 від 21.10.1995 року "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" передбачає:

Субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. В окремих випадках на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі держадміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), а також індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, але які сплачують вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.

Таким чином, субсидія може бути оформлена лише тому, на кого оформлені рахунки особові, і у виключних випадках, на підставі рішень місцевих органів влади, інших особам. 

Відповідно ви зможете оформити субсидію лише при зверненні до місцевих органів влади з відповідною заявою.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?