Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оскарження постанови ДАЇ

30.09.2014 20:26

Така ситуація. Зупинив інспектор ДАЇ, щодо мене склав протокол і прийняв постанову про притягнення до адмін.відповідальності. В протоколі я вказав, що винним себе не визнаю, пояснення надам на окремому аркуші потім. Як краще оскаржувати: начальнику управління вищестоячого органу чи безпосередньо в суд подавати позов про оскарження постанови? якщо позов, то якого він буде характеру: майнового чи немайнового? Дякую.





Ответы юристов

0
фото
Off-line Андрей Брылев
юридическая компания
Харьков
ответил 01.10.2014 08:59

Административный иск подается в районный суд по месту Вашего жительства или нахождения ГАИ 


0
фото
Off-line Андрей Брылев
юридическая компания
Харьков
ответил 01.10.2014 08:59

Административный иск подается в районный суд по месту Вашего жительства или нахождения ГАИ 


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 30.09.2014 21:41
ответ исправлен 30.09.2014 21:42

Нужно подать жалобы:

- в ГУ МВД Украины в области;

- в прокуратуру.

А также, иск в суд

Если мой ответ Вам помлог, оставляйте отзыв.

Нужна будет помощь в подготовке документов, обращайтесь.

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 30.09.2014 21:18
этот ответ относится к Пинчук Юрий

Проблема полягає в тому, що має місце колізія норм КАС, КУпАП та Закону України "Про судовий збір".

Адже в ст. 288 КУпАП мова йде про звільнення від сплати "державного мита", в той час, як на сьогоднішній день державне мито за подання позовів вже не сплачується взагалі, а справляється "судовий збір".

Суди зобов’язують сплачувати судовий збір мотивуючи тим, що Закон України "Про судовий збір" є спеціальним нормативно-правовим актом, що регулює питання справляння судового збору та прийнятий у часі пізніше ніж ч. 5 ст. 288 КУпАП. 


0
фото
Off-line Пинчук Юрий
юрист
Житомир
ответил 30.09.2014 20:49
ответ исправлен 30.09.2014 20:50
этот ответ относится к Удаленный Пользователь

Вибачаюсь, не правильно висловився. В статті на яку я посилаюсь все сказано. В цій же статті вказано, що Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита. Я подавав позови без справляння плати.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 30.09.2014 20:40
этот ответ относится к Пинчук Юрий

Треба подавати не скаргу! А адміністративний позов в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства.

Судовий збір за такий позов становить 73,08 грн.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 30.09.2014 20:32

Ви маєте звернутись з адміністративним позовом до суду про оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Позов треба подати протягом 10-ти днів з моменту винесення постанови. Позов немайновий. 


0
фото
Off-line Пинчук Юрий
юрист
Житомир
ответил 30.09.2014 20:31

оскаржувати до суду згідно ст. 288 КУпАП. плата за подання скарги не справляється.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?