Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як розірвати договір оренди паю

24.09.2014 19:37

Здали в ренду земельний пай в 2006 році на 25 років. Розмір орендної плти в договорі 1,5 відсотка від нормативної оцінки землі. В 2011указ про те що орендна плата може бути не менше 3%. Орендатор платити відмовляється. На письмову вимогу надійшла віжповідь що указ не обовязковий до виконання. Як його змусити платити більше і як взагалі вийти з цієї ситуації



Комментарии автора вопроса

28.09.2014 18:42      комментарий относится к *** Евгений
подскажите пожалуйста еще такой момент, Вот например какие отчетные документы у вас по юридическим услугам ведуться - договор об оказании юридических услуг, акт исполненных работ и еще должен же быть какой то документ когда вы принимаете у человека деньги за услуги - или кроме акта и договора больше ничего ни нужно, ни каких квитанций об оплате? и еще такой момент, вот закоючаете Вы договор с человеком но для участия в суде и представления его интересов Вам нужно иметь еще и доверенность заверенную нотариусом или Вы предоставляете в суд копию договора? заранее благодарен

26.09.2014 19:50      комментарий относится к *** Евгений
Євген бачу Ви досвідчений юрист в земельних питаннях..а чи не могли б Ви ще допомогти мені з підказкою у питанні яке я озвучив також на цьому сайті - http://www.freelawyer.ua/consult/42458

26.09.2014 19:47      комментарий относится к *** Евгений
дякую Вам за дуже чітку та зрозумілу консультацію..буду готувати лист з пропозицією про укладення додаткової угоди про збільшення розміру орендної плати..ну і відповідні скарги

24.09.2014 23:24      комментарий относится к Беликов Олег Александрович
Вопрос был задан с целью найти адвоката с ответа которого сразу видно его кометентность в этом вопросе и алгоритм последующих шагов и действий. а писать что надо обратиться к конкретному юристу мне не нужно..перечень адвокатов я и сам могу найти.



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 28.09.2014 19:06

Это информация рассматривается в идивудальном порядке, если нужна помощь пишите на мою почту.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 26.09.2014 19:58

Вказана Вами сторінка, не відкривається, продублюйте запитання та пишіть прямо мені на електронну пошту.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 26.09.2014 19:53
ответ исправлен 26.09.2014 19:54

Добрий вечір!

"Дякую" будь-ласка залишайте у графі відзив.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 25.09.2014 03:04

Відповідно до ст. 13 Закону договір оренди землі — це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Згідно зі ст. 21 цього Закону орендна плата за землю — це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди. Обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди.

Отже, розмір та умови оплати, зазначені в договорі, не можуть суперечити чинному на час укладення договору законодавству.

Відповідно до ч. 2 ст. 23 Закону № 161-XIV орендна плата за земельні ділянки, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, переглядається за згодою сторін.

Пунктом 1 Указу Президента № 92/2002 у редакції, чинній на момент укладення сторонами договору оренди земельної ділянки, визнано одним із пріоритетних завдань пореформеного розвитку аграрного сектору економіки забезпечення підвищення рівня соціального захисту сільського населення, зокрема шляхом запровадження плати за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) у розмірі не менше 1,5 % визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю) та поступового збільшення цієї плати залежно від результатів господарської діяльності та фінансово-економічного стану орендаря.

До зазначеного Указу було внесено зміни України № 725/2008 і встановлено розмір орендної плати не менше 3 % визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки. Цей Указ набрав чинності з дня опублікування. У ньому немає посилання на те, що його дія поширюється на договори, укладені до набрання ним чинності, а тому змінити розмір орендної плати можна лише за згодою сторін.

З огляду на викладене Указ Президента № 92/2002 із внесеними до нього змінами має рекомендаційний характер. Він є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору, а не для автоматичної зміни умов договору оренди та підвищення розміру орендної плати до 3 %.

Указ Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян — власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)», до якого було внесено зміни Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)» і збільшено мінімальний розмір орендної плати до 3 %, має рекомендаційний характер. Він є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору, а не для автоматичної зміни умов договору оренди та підвищення орендної плати (Постанова Верховного Суду України від 25 червня 2011 р.)

Нужно ознакомиться внимательно с договором, подавать жалобы в прокуратуру, Управление сельського хозяйства и продовольствия и др. структуры на Фермера, постоянно, пытаться заставить его  или пройти всю судебную процедуру и вслучае проиграша подавать  заявление на Европейский суд по правам человека.

Если мой ответ Вам как-то  помог, оставляйте отзыв  в  графе отзывов.

Удачи. 




Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 24.09.2014 19:40
Для точного ответа необходимо ознакомиться с самим текстом договора. Выберите конкретного юриста и обратитесь к нему.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?