Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Компенсация оплаты коммунальных услуг

24.09.2014 13:14
Здравствуйте! Узнал про компенсацию разницу стоимости коммунальных услуг. В собесе точной информацией не владеют и не смогли ответить. Ситуация такая: я - частный предприниматель. предпринимательской деятельность в данный момент не занимаюсь, регулярного дохода не имею. по отчету за прошлый год "нули". жена не работает, ухаживает за ребенком-инвалидом 2,8 лет. Старший ребенок - школьник, 11 лет. прописаны в частном доме, дом на нас не записан.

Смогу ли я получить компенсацию разницы в стоимости газа, электричества, воды?

Спасибо.

Комментарии автора вопроса

24.09.2014 14:11      комментарий относится к Рыбинцев Сергей
а, зрозуміло. дякую!

24.09.2014 13:58      комментарий относится к Рыбинцев Сергей
Дякую за швидку відповідь, але є невеличке запитання, стосовно розрахунків. На маленьку дитину дружина одержує допомогу приблизно 1100 гривень і ще на цю ж дитину отримує пенсію (дитина-інвалід). теж приблизно 1100 грвень. ці гроши треба враховувати для визначення сукупного доходу?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 24.09.2014 15:23

Так, враховуються всі ці допомоги.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 24.09.2014 13:34

Доброго дня! В цілому зможете, але необхідно зробити розрахунок. Порядок надання компенсації описан в Постанові КМУ № 83 від 05.04.2014 року "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги".

п.2 Порядку визначає: що компенсацію надається якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім'ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім'ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.

п. 3 Порядку: У разі коли будь-хто з працездатних членів сім'ї надає інформацію про відсутність доходів за будь-який місяць протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, до розрахунку приймається дохід такого члена сім'ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Отже,визначаємо величину прожиткового мінімуму для Вашої сімї. Дані показника беремо з ЗУ Про держ.бюджет на 2014 рік.

У вашій ситуації це буде наступний розрахунок: на Вас та на дружину це 1218 грн * 2 дорослих +1032 грн (на дитину 2,8 років) + 1286 грн (на дитину 11 років).= 4754 грн. (прожитковий мінімум на всю вашу родину на місяць).

Середньомісячний сукупний дохід рахується наступним чином: берете всі доходи за попередні шість місяців, і ваші, і дружини, і допомоги на дітей, сумуєте їх/ далі ділете на 6 місяців, результат буде сукупним доходом на місяць на родину. Зверніть увагу, що п. 3 Порядку передбачає для вас застосування 1218 грн доходу в місяць в цьому розрахунку, якщо не покажете інший дохід. Для дружини -ця сума не береться, оскільки вона офіційно по догляду перебуває.

І от, якщо сукупний дохід на родину не перевищить прожиткового (4754 грн), подавайте документи на призначення компенсації до УПСЗ.

Але ознайомтесь ще з цією Постановою, про механізм надання цієї компенсації, підстави зупинення тощо.

Щасти Вам.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?