Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Не могу прописать малыша

24.09.2014 11:32
здравствуйте а вы не подскажете как мне прописать новорожденного ребенка в паспортном столе сказали вам соц захыст там сказали вам по месту прописки соц захыст а там уже сказали что мы незнаем не чего сказали ждите пока что то станнит известно они даже не знают где платить державное мыто



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 24.09.2014 12:19

Доброго дня! Ваша проблема повязана зі змінами, які були внесені в порядок призначення і виплати державної допомоги сімям з дітьми, які набули чинності 25.06.2014 року. (Постанова  КМУ №1751 від 27.12.2001 року).

До внесення змін до цієї Постанови, реєстрація проводилась всіх, в тому числі и новонароджених дітей, при безпосередньому зверненні до органів ДМС (державна міграційна служба).

Після внсення змін до ції Постанови (начеб-то з метою полегшення долі матусь для отримання цієї допомоги), реєстрацію новонародженої дитини здійснює той же ДМС, але через органи УПСЗ.

Тобто, ви звертаєтесь до органів УПСЗ з заявою про призначення допомоги при народженні, додатково зазначаєте адресу, де необхідно дитину зареєструвати, а вже органи УПСЗ направляють відповідні документи до територіального ДМС. І ДМС за поданими документами реєструє дитину. (це ж прописано і в Наказі МВС №1077 від 22.11.2012 року, яким керується ДМС у своїй роботі.)

Цей механізм викладен в п. 10,11 Постанові КМУ № 1751.

Тобто, у вас є вибір, ви можете зареєструвати дитину або самостійноо, звернувшись до ДМСУ безпосередньо, або ж до органів УПСЗ з відповідною заявою про реєстрацію місця проживання.

Звісно, що у вашому випадку, ДМС відправляє до УПСЗ (бо не хоче цим питанням зайнятись) а УПСЗ відправляє до ДМС, бо не хоче реалізовувати цей механізм, який надає вам можливість не бігати по інстанціям з немовлям.

Пораджу звернутися все ж таки до УПСЗ, написати заяву про призначення допомоги при народженні, надати копію свідоцтва про народження дитини (з предявленням оригіналу) и написати заяву про реєстрацію місця проживання дитини за такою то адресою: _____ і вкажіть адресу. Також необхідно додати квитанцію про сплату державного мита.

Щодо державного мита, то реквізити, якщо УПСЗ їз не знають, ви можете дізнатись в районній ДМС. Вони для всіх, при реєстрації місця проживання, однакові.

Щасти Вам!



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 24.09.2014 12:11

ребенка ві можете зарегистрировать или по вашему месту регистрации или по месту регистрации отца ребенка


0
фото
Off-line Поддубная Анна
юрист
Киев
ответил 24.09.2014 11:35

Мысце проживання дитини реєструється за місцем проживанням одного з батьків



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?