Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Керування нерозмитненим авто

18.09.2014 12:38

Якщо я поїду за кордон на роботу і придбаю там автомобіль, чи зможу я пересуватись ним по Україні один рік?





Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Ивано-Франковск (также Коломыя, Черновцы)
ответил 18.09.2014 14:05

погоджуюсь з п. Сергієм!



З повагою, Андрій Романенчук, тел. 050-42-24-777; 098-42-24-777
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 18.09.2014 13:49

Тимчасове ввезення громадянами-резидентами ТЗ особистого користування дозволяється терміном до 1 року під письмове зобов’язання на зворотне вивезення зі сплатою всіх митних платежів, які відповідно до Закону мають бути сплачені при імпорті таких ТЗ. Конвенцією про тимчасове ввезення (Стамбул, 1990 рік) визначено, коли ТЗ особистого користування може бути завезено з умовним звільненням від ввізного мита і податків. Воно проводиться за умови, що такі ТЗ зареєстровані на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована чи проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозиться і використовується особами, що проживають поза такої території (ст. 5 Доповнення С до Конвенції). Тобто ці пільги існують тільки для громадян-нерезидентів та не поширюються на ТЗ, що ввозяться громадянами-резидентами. При цьому такі ТЗ можуть використовуватися на території України лише тими громадянами, які ввезли їх в нашу країну, не можуть бути передані іншим особам, розукомплектовані або застосовуватися з метою підприємницької діяльності.

Это разъяснения таможенной службы. Соответственно, Вы, являясь гражданином Украины, не имеете права управлять таким автомобилем без его таможенного оформления (растаможки).


0
фото
Off-line Шубик Игорь Юрьевич
юрист
Днепропетровск
ответил 18.09.2014 12:44

Доброго дня.

Тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року за умови реєстрації цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.

По закінченні вказаного строку такі транспортні засоби: повинні бути вивезені за межі митної території України або поміщені у митні режими відмови на користь держави, знищення або руйнування чи можуть бути оформлені для вільного обігу на митній території України за умови сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

Таким чином, використання в Україні автомобіля, що зареєстрований за кордоном, бе розмитнення можливе протягом 1 року. Для подальшого використання такого автомобіля в Україні його необхідно розмитнювати.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?