Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як звільнитись з інтернатури?

17.09.2014 13:11

 чи можу звільнитись з інтернатури, навчалась на бюджетній формі в мед університеті, маю дитину інваліда дитинства?

мені дали відповідь-випускник вищого навчального закладу, що навчався за державним замовленням , вправі розірвати угоду про підготовку фахівця з вищою освітою, якщо мати, чи батько(випускник) має медичний висновок про те, що дитина інвалід потребує догляду. 

Чи не підкажете згідно якої статті, і як мені звільнятись? щиро вдячна!





Ответы юристов

0
фото
Off-line Шубик Игорь Юрьевич
юрист
Днепропетровск
ответил 17.09.2014 23:29

Добрий вечір.

Випускник вищого начального закладу, що навчався за державним замовленням, має право розірвати угоду про підготовку фахівця з вищою освітою, в тому числі якщо випускник -

мати або батько, які мають дитину у віці до трьох років, або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);

одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда.

Вказана норма передбачена підп. 3 п. 9 поорядку працевлаштування випускників ВНЗ, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням.

Отже, ви маєте право на звільнення з інтернатури якщо виконується хоча б одна з вищевказаних умов.

Також зверніть увагу, що час перебування жінки у відпустці після закінчення вищого навчального закладу у зв'язку з вагітністю, пологами, доглядом за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до терміну роботи за призначенням.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?