Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Спеціальна конфіскація

15.09.2014 13:34
Андрей

Доброго дня шановні юристи!!!
Підкажіть, будь ласка, чи може застосовуватись спеціальна конфіскація (в даному випадку власний автомобіль обвинуваченого), якщо особу було визнано винним за ст. 185 ч. 2 КК України і в той же час звільнено від покарання в наслідок амністії????
(Потерпілий не наполягає на суровому покаранні, обвинувачений відшкодував йому матеріальну шкоду)
Дякую!!!



Комментарии автора вопроса

26.09.2014 12:15
За автомобіль ще не виплачено кредит, якими нормативно-правовими актами регулюється заброна конфіскація такого майна???

15.09.2014 18:13      комментарий относится к *** Евгений
А ч. 3 ст. 96-2 кку має до цього відношення???



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 26.09.2014 12:37

Документами, которые указаны в договоре кредитования.

Это еще не  Ваша собственность, а собственность банка.

Если простая конфискация - ст.59 УК Украины - только Ваше личное  имущество и то за тяжкие и особо тяжкие прступления, а не по ч.2 ст.185 УК Украины, а специальная конфискация  по имуществу согласно ст.96-2 УК Украины.

ч.5 ст.96-2 Ук Украины:...

...5. Спеціальна конфіскація не застосовується до грошей,
цінностей та іншого майна, зазначених у цій статті, які згідно із
законом підлягають поверненню власнику (законному володільцю) або
призначені для відшкодування шкоди, завданої злочином.

Для того, чтобы Вам помочь, нужно смотреть договор кредитования и приговор суда.

Нужна будет помощь, обращайтесь, мои контакты открыты.

Если мой ответ Вам помог, оставляйте отзыв.

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Ивано-Франковск (также Коломыя, Черновцы)
ответил 20.09.2014 13:29

В статті 96-2 чітко визначено коли можна зостосовувати спеціальну конфіскацію!!!



З повагою, Андрій Романенчук, тел. 050-42-24-777; 098-42-24-777
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.09.2014 18:50
До ст.185 КК України ст.96-2 КК України немає відношення.

Якщо Вам не інкриміновано скоєння злочинів, передбачених статтею 354 та статтями 364,
364-1, 365-2, 368 - 369-2 розділу XVII Особливої частини, то не можна застосовувати
 ст.ст. 96-1, 96-2 КК України.

Стаття 96-1 КК України:
Спеціальна конфіскація

1. Спеціальна конфіскація полягає у примусовому безоплатному
вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей
та іншого майна у випадках, визначених цим Кодексом, за умови
вчинення злочину, передбаченого статтею 354 та статтями 364,
364-1, 365-2, 368 - 369-2 розділу XVII Особливої частини цього
Кодексу, або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки
діяння, передбаченого зазначеними статтями. { Кодекс доповнено статтею 96-1 згідно із Законом N 222-VII
( 222-18 ) від 18.04.2013; в редакції Закону N 1261-VII
( 1261-18 ) від 13.05.2014 }
Стаття 96-2 КК України: Випадки застосування спеціальної конфіскації

1. Спеціальна конфіскація застосовується у разі, якщо гроші,
цінності та інше майно:
1) одержані внаслідок вчинення злочину та/або є доходами від
такого майна;
2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до
вчинення злочину, фінансування та/або матеріального забезпечення
злочину або винагороди за його вчинення;
3) були предметом злочину, крім тих, що повертаються власнику
(законному володільцю), а у разі, коли його не встановлено, -
переходять у власність держави;
4) були підшукані, виготовлені, пристосовані або використані
як засоби чи знаряддя вчинення злочину, крім тих, що повертаються
власнику (законному володільцю), який не знав і не міг знати про
їх незаконне використання.

2. У разі якщо гроші, цінності та інше майно, зазначені у
пункті 1 частини першої цієї статті, були повністю або частково
перетворені в інше майно, спеціальній конфіскації підлягає
повністю або частково перетворене майно. Якщо конфіскація грошей,
цінностей та іншого майна, зазначених у пункті 1 частини першої
цієї статті, на момент прийняття судом рішення про спеціальну
конфіскацію неможлива внаслідок їх використання або неможливості
виділення з набутого законним шляхом майна, або відчуження, або з
інших причин, суд виносить рішення про конфіскацію грошової суми,
що відповідає вартості такого майна.
3. Спеціальна конфіскація застосовується також у разі,
коли особа не підлягає кримінальній відповідальності у зв’язку з
недосягненням віку, з якого може наставати кримінальна
відповідальність, або неосудністю, або звільняється від
кримінальної відповідальності чи покарання з підстав, передбачених
цим Кодексом, крім звільнення від кримінальної відповідальності у
зв’язку із закінченням строків давності.
4. Гроші, цінності та інше майно, зазначені в цій статті,
передані особою, яка вчинила злочин або суспільно небезпечне
діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого цим Кодексом,
іншій фізичній або юридичній особі, підлягають спеціальній
конфіскації, якщо особа, яка прийняла майно, знала або повинна
була знати, що таке майно одержано внаслідок вчинення злочину,
передбаченого статтею 354 та статтями 364, 364-1, 365-2, 368 -
369-2 розділу XVII Особливої частини цього Кодексу, або суспільно
небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого
зазначеними статтями.
5. Спеціальна конфіскація не застосовується до грошей,
цінностей та іншого майна, зазначених у цій статті, які згідно із
законом підлягають поверненню власнику (законному володільцю) або
призначені для відшкодування шкоди, завданої злочином. { Кодекс доповнено статтею 96-2 згідно із Законом N 222-VII
( 222-18 ) від 18.04.2013; із змінами, внесеними згідно із Законом
N 1261-VII ( 1261-18 ) від 13.05.2014 }.

Якщо моя відповідь Вам допомгла, залишайте відзив.

Треба буде допомога, звертайтесь.

Успіхів.


Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.09.2014 17:10
Ви шось плутаєте так, як ст.185 КК України взагалі не передбачає покарання у вигляді
 спеціальної конфіскації, є звичайна конфіскація і то лише за ч.5 ст.185 КК України.

Стаття 185 КК України - "
Крадіжка":
1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) -
карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від
вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на
строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або
позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою
групою осіб, -
карається арештом на строк від трьох до шести місяців або
обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на
той самий строк.
3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення
чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до шести
років.
4. Крадіжка, вчинена у великих розмірах, -
карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми
років.
5. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або
організованою групою, -
карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти
років з конфіскацією майна.

Треба буде допомога у підготовці апеяційної скарги на судове рішення, звертайтеся.

Успіху.

Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 15.09.2014 14:04
Если Ваш случай не подпадает под указанные коллегой критерии, естественно, специальная конфискация не может быть применена.
0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 15.09.2014 13:40

Спеціальна конфіскація застосовується у разі, якщо гроші, цінності та інше майно:

1) одержані внаслідок вчинення злочину та/або є доходами від такого майна;

2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення злочину, фінансування та/або матеріального забезпечення злочину або винагороди за його вчинення;

3) були предметом злочину, крім тих, що повертаються власнику (законному володільцю), а у разі, коли його не встановлено, - переходять у власність держави;

4) були підшукані, виготовлені, пристосовані або використані як засоби чи знаряддя вчинення злочину, крім тих, що повертаються власнику (законному володільцю), який не знав і не міг знати про їх незаконне використання.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?