Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи отримаю я пенсію за літні місяці?

01.09.2013 17:29
Я студентка 5го курсу,напівсирота.Студентка ЧНУ.Цього літа я вступала після 4го курсу на 5,чому я НЕ можу отримати пенсію за липень та серпень,якщо я залишилась студенткою (денної форми навчання)!Це несправедливо!Куди звернутись і які документи потрібні для того,щоб за ті 2 місяці все-таки виплатили пенсію?!Я чула,що готується нова постанова по даному питанню,чи таки буде вона ухвалена в ближайший час і виплатять,чи це все обіцянки..?Дякую!



Ответы юристов

0
фото
Off-line Боброва Клавдия
адвокат
Киев
ответил 03.09.2013 17:31
В травні 2013 року до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" були внесені важливі для Вас зміни: ... пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, якими вважаються діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах (у тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених навчальних закладів та вступом до іншого навчального закладу або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців), - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, та діти-сироти - до досягнення ними 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні. При чому, відповідно до ст. 38 цього ж закону пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається на весь період, протягом якого член сім'ї померлого годувальника вважається непрацездатним.
Вами має бути подана заява про призначення пенсії у звязку з втратою годувальника з відповідним пакетом документів, який Ви подавали раніше ( довідка з дпі, з вищого навчального закладу….)
Таким чином, у вас є законне право вимагати нарахування пенсії в період між випуском та вступом до ВНЗ, раджу звернутися до вашого інспектора в місцевому управлінні Пенсійного фонду і проконсультуватися стосовно додаткових документів.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?