Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Счет за воду

09.09.2014 22:52
Здравствуйте!
ЖЭК выставил счет за холодную воду по счетчику, который еще не опломбирован (новострой, счетчики ставил застройщик, договора никакие еще не заключались), скажите, пожалуйста, как отказаться от оплаты - фактически не известно кто накрутил эти показания!!



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 10.09.2014 11:07

Если не согласны со счетом - просто не платите, но будьте готовы к соответствующим негативным последствиям.

Не лишним будет обратиться в ЖЭК за разъяснениями, но заствить их начислять Вам справедливую сумму Вы все равно не сможете - такого механизма законом не предусмотрено.


0
фото
Off-line Смитюх Валентин
юрист
Одесса
ответил 09.09.2014 23:14
ответ исправлен 09.09.2014 23:16

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/630-2005-%D0%BF

Пункт 9 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" (далі - Правила) встановлює, що "у квартирі (будинку садибного типу) роботи з установлення засобів обліку води і теплової енергії (далі - квартирні засоби обліку) проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.

Квартирні засоби обліку беруться виконавцем на абонентський облік.

Справляння плати за нормативами (нормами) споживання за наявності квартирних засобів обліку без урахування їх показань не допускається, за винятком випадків, передбачених абзацом п'ятим пункту 16 цих Правил. Виконавець і споживач не мають права відмовлятися від врахування показань засобів обліку.

ВИНЯТКИ (абз 5 тут нема, однак це 16 пункт Правил): У разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку споживач в установленому порядку може проводити їх позачергову повірку за власні кошти, про що інформує виконавця. Якщо виявлена у показаннях помилка виходить за межі, передбачені у паспорті квартирного засобу обліку, виконавець повинен здійснити перерахунок плати за споживання води та/або теплової енергії з дня останньої повірки або встановлення засобу обліку, якщо його повірка не проводилась, шляхом зменшення плати на відсоток, який перевищує встановлені межі точності для цього типу засобу обліку, до моменту виявлення помилки.

Зверніться до виконавця - компанії що надає послуги з письмовою заявою з описом ситуації, що договір між Вами не укладався, повірка не проводилась і т.і. + "в разі наявності іншої інформації прошу надати посвідчені копії документів з цього приводу". 

Вам має бути надана вмотивована відповідь.


0
фото
Off-line Шубик Игорь Юрьевич
юрист
Днепропетровск
ответил 09.09.2014 22:56

Вітаю.

Поки немає письмового договору про надання послуг водопостачання, немає і відповідних відносин.

Таким чином, ви маєте право не оплачувати рахунки, що виставлені до кладення письмового договору про надання послуг водопостачання.


1
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 09.09.2014 22:53

В судебном порядке.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?