Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Уйти из интернатуры

29.08.2013 16:33

Моя дочь закончила мед.академию и один год интернатуры (из двух положенных). На этом хотела бы закончить мед.деятельность. Училась на бюджетной основе и после окончания интернатуры распределена в конкретное место для отработки. Это возможно, уйти из медицины прямо сейчас? Как юридически правильно это сделать? Спасибо.





Ответы юристов

0
фото
Off-line Мовчан Виталий
юрист
ответил 29.08.2013 22:52

Погоджуюсь з думкою колег.

Проте, таки існують декілька способів уникнення від відпрацювання у вашому випадку:

Згідно  постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996р. № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням» та наказу МОЗ України від 25.12.97 року № 367 "Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих  медичних  (фармацевтичних)  закладів освіти,  підготовка  яких  здійснювалась за державним замовленням", випускники, які уклали угоду з вузами після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років, що відповідає статті 52 Закону України "Про освіту" та статті 56 Закону України "Про вищу освіту".  

У цій же постанові та наказові є перелік поважних причин, за якими допускається розірвання випускником угоди, це:      

1. Встановлення інвалідності 1 або 2 групи, внаслідок чого випускник не може виїхати на роботу за призначенням;  

2. Встановлення інвалідності 1 або 2 групи у дружини випускника, одного з батьків (або осіб які їх замінюють) випускника;  

3. Якщо випускник — вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитини-інваліда;  

4. Проходження чоловіком військової служби (крім строкової), в тому числі за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, ствонних згідно із законодавством України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника;

5. У разі вступу випускників вищих закладів освіти I - II рівнів акредитації до вищих закладів освіти III - IV рівнів акредитації.


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 29.08.2013 18:46

Придётся возместить стоимость обучения.  Чтобы этого делать не пришлось, надо уйти по состоянию здоровья в связи с невозможностью дальнейшего занятия данной профессией.  Может переквалифицироваться на психолога, социального или спортивного психолога.   


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 29.08.2013 17:15
ответ исправлен 29.08.2013 17:16

Як вже зазначив мій колега (див.внизу).

Від себе не радив би саме зараз це робити і не тільки тому, що потрібно буде повернути кошти за навчання по держзамовленню.....той "недовчений" рік інтернатури не множна буде в майбутньому ніяк компенсувати....бо не можна увійти двічі в один і той же потік.... Подумайте і довчіться.....!

За необхідності зможу допомогти у правовому супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 29.08.2013 16:45

Здравствуйте.

Да, возможно, возместив государству стоимость обучения дочери в мед. академии.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?