Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Возможно ли в Украине продать пай?

01.09.2014 10:52
Добрый день! Меня интересует, возможно ли в Украине продать пай? Слышал о моратории, но с каждым днем все больше встречаются обьявления о продаже пая.Значит все-таки есть какие-то возможности продажи



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 01.09.2014 13:23

официально - нет! но способы есть



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 01.09.2014 12:53

До 1 січня 2016 року продати земельний пай законним шляхом - неможливо, оскільки діє мараторій (дивіться консультацію колеги Кундиус І.). Жоден нотаріус не оформить таке.

Те що люди домовляються між собою, шляхом складання Розписок та Договорів, то є так. Але їх законність залишається під сумнівом.

Згодна з колегами, що до вказаного часу можливо лише оформлення довгострокової оренди з правом викупу землі (паю) після 1 січня 2016 року.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 01.09.2014 11:17

Ні, юридично це не можливо. Як правило, йдетья про оформлення довгострокової оренди з правом викупу.


0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 01.09.2014 11:06
То, что предлагается, оформляется путем передачи в долгосрочную аренду.
0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 01.09.2014 11:04

п. 15 Перехідних Положень Земельного кодексу України:

"До набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2016 року, не допускається:

а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;

б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.

Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2016 року, в порядку, визначеному цим Законом.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 01.09.2014 10:54

Законно не возможно.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?