Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

В ДНЗ бес прививок?

27.08.2014 15:30
Вакцины нету,без прививок в ДНЗ не берут,но есть платные прививки 300грн.есть ли закон,что без прививок в детский сад не берут?И куда обратиться когда вакцины нет в нашей области,а в садик хотим!?



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line ЮК "Ин Юре"
юридическая компания
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 27.08.2014 16:13

Добрий день. З приводу цього питання є два важливі моменти: суто людський і юридичний.

1. З приводу суто людського фактору. Щеплення(тобто прививки) теоретично захищають Вашу дитину та всіх інших від захворювань. Тобто роблячи прививку Ви, насамперед, захищаете свою дитину.

2. Юридичний фактор.

Відповідно до ст. 15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб" -  Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з  календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Начебто все зрозуміло. Однак, у нас ще є ст. 53 Конституції України(що має вищу юридичну силу) -

"Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.  Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної … освіти в державних і комунальних навчальних закладах…»
 А також є Рішення Конституційного Суду України відповіждно до якого:
«1). Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституциї України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права.

Спробуйте звернутись с письмовою заявою до керівника дитячого садочку посилаючись саме на норми Конституції України.

Хай щастить.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?