Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Термін дії рішення сільської ради (приватизація )

27.08.2014 13:26

Доброго дня, суть в тому, що ще в липні 2013 року сільрадою було прийнято рішення про надання дозволу на розробку технічної документації про передачу у власність земельної ділянки (приватизація). У вищевказаному рішенні було зазначено його чинність потягом одного року. Через певні обставини дана земельна ділянка до цього часу не приватизована. Але: в 2009 році були внесені зміни до ЗКУ, а саме про чинність даного рішення. Спочатку про термін чинності рішення перенесли із ст.118 до ст.151, а потім вилучили.Сьогдні редакція статей ЗКУ не містить обмежень по терміну чинності вищезгаданих рішень. Як я повинна діяти? Чи потрібно мені звертатися до сільради із заявою про продовження дії рішення?





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 27.08.2014 13:45

пунктом 3 Прикінцевих положень   Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань будівництва , , встановлено, що:

«3. Прийняті і не виконанні до набрання чинності цим Законом рішення відповідних органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування про погодження місця розташування об’єкта або про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки зберігають чинність протягом двох років з дня набрання чинності цим законом, розроблені відповідно до цих рішень проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок розглядаються в установленому законом порядку. Передача в оренду таких земельних ділянок із земель державної та комунальної власності здійснюється без проведення земельних торгів (аукціонів)».


Щодо терміну дії органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, прийнятих після 14 жовтня 2008 року, то чинним законодавством такий термін на сьогодні не обмежений, оскільки мова може йти лише про земельні ділянки, які можуть надаватись на конкурентних засадах. Разом з тим, термін дії зазначеного рішення може бути встановлено самим органом виконавчої влади або місцевого самоврядування при його прийнятті.

рішення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування про погодження місця розташування об’єкта або про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, прийнятті до 14 жовтня 2008 року і не виконані, можуть бути скасовані тим органом, який їх приймав. Це може бути конкретне рішення по кожній земельній ділянці або ж загальне рішення по всіх не виконаних попередніх рішеннях щодо погодження місця розташування об’єкта або надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки про визнання їх такими, що втратили чиніть.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?