Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Имеет ли закон Украины обратное действие

19.08.2014 14:22
22 липня 2014 року ВР України було прийнято закон України «Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу"» № 1604-VII.
Набув чинності він з 13 серпня 2014 р.
Якщо на 13 серпня 2014р. , на дату набуття ним чинності, громадянин України був виключений з військового обліку за віком з записом у військовий квиток чи розповсюджується дія нового закону на даного громадянина, враховуючи 58 статтю Конституції України?
Дякую. Володимир


Комментарии автора вопроса

19.08.2014 15:00
Якщо жінці на дату прийняття нового Пенсійного кодексу виповнилося 55 років і їй нарахували пенсію.Їй необхідно відмінити вихід на пенсію та нарахування? Так і тут Якщо на дату прийняття вищезгаданого закону громадянину виповнився граничний вік 55 років - його зніммають з обліку за віком.Він вже згідно нового закону не військовозобовязаний. Чи я помиляюсь. Якщо так то згідно яким нормам?



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Перчун Екатерина
юрист
Одесса
ответил 19.08.2014 14:37

Да, распространяется. К данной ситуации ст. 58 отношения не имеет. Обратная сила - это когда вновь принятый закон распространяет свое действия на отношения, которые возникли до его принятия.


0
фото
Off-line ЮК "Ин Юре"
юридическая компания
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 19.08.2014 14:36
ответ исправлен 19.08.2014 15:22

За загальним правилом Закон не має зворотньої сили.

Але не зрозуміло яка саме норма Закону викликала у Вас таке питання та у звязку з чим.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?