Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Должен ли ЖЭК заниматься аварийным балконом?

13.08.2014 10:10
Добрый день. Прошу Вас разъяснить мне мою проблему. У нас кооперативный дом. Квартира приватизирована. Угол моего балкона начал разрушаться, на мои просьбы и заявления ЖЭК отказываеться реагировать, говорит - это проблема не ЖЭКа.Я же сомневаюсь. Прошу мне помочь в этом вопросе. С Уважением Руслан.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 13.08.2014 11:18

Доброго дня! Ст. 151 Житлового кодексу України визначає, що громадяни, які мають у приватній власності житловий будинок (квартиру), зобов'язані  забезпечувати схоронність, провадити за свій рахунок поточний та капітальний  ремонт, утримувати  в порядку придомову територію.,

та відповідно ст.162 Житлового Кодексу України «Плата за користування жилим приміщенням в будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, встановлюється угодою сторін."

 Власник квартири зобов'язаний дотримуватися Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду" (ст. 10, п. 2) власники приватизованого житла у багатоквартирних будинках (до них належать власники викупленого та кооперативного житла) є співвласниками всіх допоміжних приміщень будинку та його технічного обладнання і повинні сплачувати свою частку витрат у загальних витратах на утримання будинків та прибудинкової території пропорційно до займаної площі. 

 Квартирна плата - це плата не за полощу, яку займає мешканець, а плата за утримання житла.

Утримання житла - це комплекс робіт, спрямованих на створення необхідних умов для проживання людей і забезпечення збереження жилих будівель та технічного обладнання.

Кому ви сплачуєте квартирну плату? Оплата передбачає проведення поточного ремонту вашого житла? 



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?