Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Обжалование приговора суда

12.08.2014 10:20

Мой брат оплатил штраф, назначенный судом по статье 185 часть 1. Сейчас потерпевшая требует деньги и угрожает обжаловать приговор суда. Имеет ли она на это право? Ранее (на суде) она написала заявление, что претензий не имеет.



Комментарии автора вопроса

12.08.2014 12:22
потерпіла не подавала цивільний позов

12.08.2014 11:55
в соглашении о примерении никакие віплаті потерпевшей не оговаривались,она писала,что претензий не имеет

12.08.2014 11:43
угода про примирення - 26.05.2014,проголошення вироку - 27.05.2014,вирок набрав чинності 26.06.2014,оплачено штраф 7.07.2014



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 12.08.2014 12:38
ответ исправлен 12.08.2014 12:51

Враховуючи всі обставини, наведені Вами, можу запевнити Вас у тому, що це чистої води психологічний тиск і вимагання. Вам не варто боятись її погроз щодо оскарження вироку, оскільки:

1. збіг строк оскарження;

2. Ви виконали зобов"язання суду по сплаті штрафу.

Можете зробити так, як порадив мій колега Євгеній у своїй консультації. Це точно остудить  бажання "потерпілої" щодо легких грошей.

Ви нічого нікому не винні у цій ситуації.


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 12.08.2014 12:36
У Вас є вирок суду, який набрав законно сили, згідно до якого Ви не повинні потерпілому вішкодовувати будь-яку шкоду, платити кошти. Яекщо потерпілий подаасть апеляційну скаргу, то при указаних Вами обставинах, наявност угоди і виконанні Вами її вимог, суд апеляційної інстанції відмовить у задоволенні апеляційниг вимог потерпілого. Потерпілий, якщо вважає, що Ви винні йому кошти, може подати позов в порядку цивільного судочинства. З повагою, Євгеній

Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 12.08.2014 12:04
При тих обставинах, що Ви вказуєте, Ви не повинні платити кошти потерпілому. В діях потерпілого вбачаються ознаки вимагання - ст. 189 КК України. Якщо не бажаєте платити, подайте до міліції заяву про скоєння умовно - "потерпілим", кримінального правопорушення, передбачено ст.189 КК України, тепер вже Ви потерпілий, а він правопорушник. Так, ч. 1 ст.189 КК України - " Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в іхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці (вимагання),- караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк". ч. 2 ст. 189 КК україни - "Вимагання, вчинене повторно; або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому,- карається позбавленням воді на строк від трьох до семи років". ч. 3 ст. 189 КК України - "Вимагання, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, або таке, що завдало майнової шкоди у великих розмірах,- карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна". ч. 4 ст. 189 КК України - "Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження,- карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна". З повагою, Євгеній

Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 12.08.2014 12:04

А щодо цивільного позову, такий був заявлений нею, він задоволений судом?


0
фото
Off-line Андрей Андрей
адвокат
Одесса
ответил 12.08.2014 11:49

в соглашении о примерении оговорена Ваша обязанность что-то ей віплатить?


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 12.08.2014 11:36

Уточніть будь-ласка дату ухваленя вироку та дату сплати штрафу і які саме гроші вимагає потерпіла?


0
фото
Off-line Андрей Андрей
адвокат
Одесса
ответил 12.08.2014 10:45

Если приговор вступил в законную силу, она может обжаловать его если сроки на обжалование ею были пропущены по уважительной причине и суд признает причину уважительной и восстановит ей сроки на обжалование.

Какие деньги требует потерпевшая? Иск потерпевшая подавала при рассмотрении уголовного дела? иск был удовлетворен?



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?