Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Термін затримання за грабіжку

27.07.2012 12:57
Доброго дня, підскажіть, мій син пограбував квартиру, його затримали за підозрою у вчиненні злочину. Який термін такого затримання?

Комментарии автора вопроса

27.07.2012 16:02
Скажіть, а що можна зробити, щоб його скоріше відпустили?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 27.07.2012 18:06

Нажаль, в умовах сучасної корумпованості органів, вплинути на швидший перебіг легальними методами практично не можливо.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 27.07.2012 15:51


Ответ: Термін такого затримання 72 години. Згідно ст. 106 КПК України протягом сімдесяти двох годин після затримання орган дізнання:
 1) звільняє затриманого - якщо не підтвердилась підозра у вчиненні злочину, вичерпався встановлений законом строк затримання або затримання було здійснено з порушенням вимог, передбачених частинами першою і другою цієї статті;
 2) звільняє затриманого і обирає щодо нього запобіжний захід, не зв'язаний з триманням під вартою;
 3) доставляє затриманого до судді з поданням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.
 Однак, судячи з практики, затримання змінюється запобіжним заходом тримання під вартою на два місяці. 


0
фото
Off-line Ященко Владислав
юрист
Киев
ответил 27.07.2012 13:04

Доброго дня!

Стаття 106 кримінального-процесуального кодексу України:

"Затримання підозрюваного у вчиненні злочину не може тривати більше сімдесяти двох годин.

Якщо у встановлений законом строк затримання постанова судді про застосування до затриманої особи запобіжного заходу у вигляді взяття під варту або постанова про звільнення затриманого не надійшла до установи для попереднього ув'язнення, начальник місця попереднього ув'язнення звільняє цю особу, про що складає протокол і направляє повідомлення про це посадовій особі чи органу, який здійснював затримання."


З повагою, Владислав Ященко

 


закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?