Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Возможности получения загранпаспорта осужденных

10.08.2014 23:12

В 2004 г. я был осужден.Находясь в заключении меня осудили ещё по одному делу. Вышел по удо в 2009.Срок удо закончился в 2012. Могу ли я получить загранпаспорт? 





Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Назаренко Александр
адвокат
Киев
ответил 11.08.2014 11:14
Для оформлення закордонного паспорта громадянина України для виїзду за кордон подаються: 1 Паспорт громадянина України (Оригінал і копія 1,2 та 5,6 (за наявності інформації) а також сторінок зі штампами реєстрації у двох екземплярах, а для Києва та Київської області - 3 екз.). 2 Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал і копія 1 екземпляр). 3 Паспорт громадянина України для виїзду за кордон та проїзний документ дитини (у разі їх наявності навіть якщо термін дії їх закінчився -оригінал та копія 1-ї сторінки). Що необхідно, щоб внести до паспорта громадянина України для виїзду за кордон відомості про дітей? Для внесення до паспорта громадянина України для виїзду за кордон відомостей про дітей подаються: 1 Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини (з 14 років дві копії, а з 16 років ксерокопія внутрішнього паспорту). 2 З віку 5 років - 2 фотокартки дитини розміром 3 х 4 см, матові Перевірка наявності чи відсутності обставин, що обмежують право громадянина на виїзд за кордон і проїзних документів дитини здійснюється територіальними органами та підрозділами ДМС України відповідно до п.12 "Порядку провадження за заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон".
0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 11.08.2014 08:23
Закон не забороняє Вам отримання заграничного паспорту. З повагою, Євгеній

Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 11.08.2014 00:10
Так.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?