Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Cтроки прийняття рішення міліцією по заяві про вчинення крадіжки

24.07.2012 12:22
Доброго дня підскажіть, які строки прийняття рішення міліцією по заяві про вчинення крадіжки?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Огородник Олег
юрист
Киев
ответил 24.07.2012 22:53

Підримую колег, простими словами можна пояснити, якщо правоохоронні органи не можуть встановити обставини по даному факту злочину чи правопорушинню або всіх опитати свідків тоді перевірка може бути продовжена від 3 до 10 діб. На практиці повинні прийняти рішення до 3-х діб.


0
фото
Off-line Кожарко Елена
юрист
Киев
ответил 24.07.2012 13:30

Згідно ст. 97 КПК України прокурор, слідчий, орган дізнання або  суддя  зобов'язані приймати заяви  і  повідомлення  про  вчинені  або  підготовлювані злочини, в тому числі і в справах, які не підлягають їх віданню.

    По заяві або повідомленню про злочин прокурор, слідчий, орган дізнання  або  суддя  зобов'язані  не  пізніше  триденного  строку прийняти одне з таких рішень:

    1) порушити кримінальну справу;

    2) відмовити в порушенні кримінальної справи;

    3) направити заяву або повідомлення за належністю.

Коли необхідно перевірити заяву або повідомлення  про  злочин до  порушення  справи,  така перевірка здійснюється прокурором, слідчим або органом дізнання в строк не більше десяти днів  шляхом відібрання пояснень  від  окремих  громадян чи посадових осіб або витребування необхідних документів.

              Іншими словами, максимальний строк прийняття рішення по заяві про злочин встановлений законом становить 10 днів.


0
фото
Off-line Ященко Владислав
юрист
Киев
ответил 24.07.2012 12:43

Стаття 97 Кримінально-процесуального кодексу України:  

"По заяві або повідомленню про злочин прокурор, слідчий, орган 
дізнання або суддя зобов'язані не пізніше триденного строку
прийняти одне з таких рішень:
1) порушити кримінальну справу;
2) відмовити в порушенні кримінальної справи;
3) направити заяву або повідомлення за належністю." 

Отже, строк прийняття рішення міліцією - 3 дні.

З повагою,

Владислав Ященко  

 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?