Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Право на пользование общим двором

21.08.2013 12:26

Имею ли я право во дворе многоквартирного дома, где зеленая зона, на мангале жарить шашлыки? В каком нормативном документе это разрешено или запрещено? Спасибо.

Якщо я буду розводити багаття на відстані більше, ніж 15 метрів від будівель та споруд - я не порушую правил пожежної безпеки, і тоді я маю право розводити багаття?





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Коротченко Валерий
адвокат
Одесса
ответил 21.08.2013 15:50

Не имеете.

А регламентируется это ст.  152 Кодекса об административной ответственности Украины - . Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Так же это запрещено ст. 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України".

Ситуация жо сих пор не юридически не разрешенная, т.к. специально отведенных мест для "отдохнуть и покушать шашлык" у нас в стране до сих пор не определено.

Бытует мнение, что в принципе можно жарить шашлык, но с помощью костра на земле, а на мангале, но это ошибочно.


0
фото
Off-line Мовчан Виталий
юрист
ответил 21.08.2013 14:27

У дворі багатоповерхового будинку ви не маєте права смажити шашлики, так як відповідно до п. 4.1.20 Правил пожежної безпеки в Україні, затв. наказом МНС України від 19.10.2004  N 126, розводити багаття,  спалювати відходи, тару, викидати незагашене вугілля та попіл на відстань менше 15 м від будівель та споруд,  а  також  у  межах,  установлених  будівельними   нормами протипожежних розривів, не дозволяється.


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 21.08.2013 14:18
ответ исправлен 21.08.2013 14:20

Відповідь.

Скоріше за все, що ні (бо правовий статус того місця (землі) не містить трактування "використання з/д. під приготування шашликів") там скоріше статус "обслуговування житлового будинку", а приготування шалику не входять у вказане обслуговування.

Нормативних документів, що регулюють Ваше питання та/або його стосуються просто "тьма"....КУпАП, ЗК України, Постанови КМУ ін. підзаконні і відомчі документи міністерств і відомств, тощо, а також можливі локальні акти органів місцевого самоврядування..... :-)

Доречі з них (з органів місц.самоврядування) і потрібно починати "копати" шляхом подання відповідно письмового запиту про доступ до публічної інформації у вказаному напрямку!

За необхідності зможу допомогти у правовому супроводженні Вашого питання, тощо.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?