Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Земельний податок

29.07.2014 11:29

Доброго дня!! Чи існує норативно-правовий акт, який пояснює плату земельного податку за ті земельні ділянки, які перебувають у користуванні???



Комментарии автора вопроса

29.07.2014 14:42
а окрім Податкового Кодексу??



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Клименко Олеся
юрист
Киев
ответил 29.07.2014 19:20

Справляння податку на землю регулюється Податковим кодеком. Роз"яснення норм Податкового кодекса надає Міндоходів і зборів за зверненням. Отже, якщо у вас не має чіткого розуміння як застосувати статті Податкового кодексу  - звертайтесь зі зверненням до Міндоходів або зателефонуйте на гарячу лінію в інформаційно-довідковий департамент 0800 501007

0 800 501 007

(безкоштовно зі стаціонарних телефонів)


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 29.07.2014 14:02

Існує, Податковий кодекс України.


0
фото
Off-line Клименко Олеся
юрист
Киев
ответил 29.07.2014 13:46

Доброго дня!

Ставки земельного податку встановлені статтями 272 - 280 Податкового кодексу України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/print1406189668984328

Пільки щодо сплати земельного податку для фізичних осіб визначені у ст. 281 Подактового кодексу.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?