Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Субсидія

27.07.2014 21:18
Доброго дня. Моє запитання сприводу надання субсидії. В квартирі прописані я (власник), двоє неповнолітніх дітей та моя мама. Мама проживає окремо (вона мешкає в гуртожитку одного з навчальніх закладів нашого міста) , там же сплачує комунальні послуги (маємо квитанції про сплату на її призвіще). Оскільки прописана вона у нас ми також сплачуєм за неї за воду, газ, вивіз та утилізації сміття. А при оформленні субсидії нам враховують її доходи. Чи правильно це ї чи можна щось зробити, щоб не сплачувати за неї та не враховувати її доходи при

Комментарии автора вопроса

27.07.2014 21:20
Питання сприводу надання субсидії.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 28.07.2014 09:57

Доброго дня! Основний нормативний акт, який регулює питання наданні субсидії це Постанова КМУ "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" від 21 жовтня 1995 р. N 848

п.7 вищевказаної Постанови вказує:

7. Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу.

Кількість осіб визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії.

У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично у ньому проживають, за наявності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, або на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. До зазначених документів належать, зокрема, довідки, що підтверджують перебування особи в іншому місці у зв'язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання.

Отже, для того, щоб не враховувати доходи Вашої мами та її в цілому при призначенні субсидії, необхідно надати довідку, про те, що фактично вона проживає в іншому місті, і там же сплачує комунальні послуги.

Окрім довідки, ви також при поданні документів на призначення субсидії, можете написати клопотання про проведення матеріально-побутового обстеження, та засвідчення посадовими особами, що мати з вами не проживає.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?