Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Виклик з міліції

20.07.2012 12:26
Доброго дня, прийшов виклик міліції, чи обов’язково мені з’являтися?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Трачук Юрий
адвокат
Ровно
ответил 20.07.2012 12:35

Якщо цей виклик є запрошенням, а не повісткою слідчого чи прокурора у карній справі, з'являтися не обов'язково, більш того, найчастіше, шкідливо. Адже, дуже швидко зі свідка можна перейти у статус "підозрюваний" і т.д. Окрім того, Ви завжди можете сказати, що не отримали ніякої повістки (якщо її не вручено нарочно чи через поштового кур'єра/працівника).

Якщо ж повістка вважається врученою, а Ви не відреагували на неї, то можливий примусовий привід до слідчого чи прокурора та адміністративна відповідальність за неявку, за злісну - можуть кваліфікувати і як перешкоджання слідству (кримінал).


0
фото
Off-line Дятленко Татьяна
юрист
Сумы
ответил 20.07.2012 12:35

Доброго дня! Краще з'явитися, інакше ОВС будуть змушені самі до Вас завітати.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 20.07.2012 12:26

П. 3 ст. 11 Закону України «Про міліцію» встановлено, що працівник міліції має право викликати громадян і службових осіб у справах про злочини та у зв'язку з матеріалами, що знаходяться в їх провадженні, в разі ухилення без поважних причин від явки за викликом піддавати їх приводу у встановленому законом порядку. Рекомендую звернути увагу на текст виклику, якщо у ньому не міститься позицій(номер, дата, опис, ініціатор) щодо провадження у зв’язку з яким Вас викликають, посилання на норму закону, то Ви не зобов’язанні з’являтись до ОВС згідно чинного законодавства.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?