Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Нужна ли лицензия на лазерную эпиляцию?

25.07.2014 12:31
Необходима ли лицензия в салон красоты для предоставления услуг по лазерной эпиляции?

Комментарии автора вопроса

25.07.2014 12:32
?



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 25.07.2014 21:56

Доброго вечора! Всі види господарської діяльності, які підлгають ліцензуванню, викладені в цьому нормативному акті: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1775-14/print1390990010762052

підпункт 20 статті вищевказаного закону зазначає, що медична практика підлягає ліцензуванню.

Аналіз діючого законодавства, в особливості цнй нормативний акт: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0171-11/print1390990010762052, дає підстави вважати, що лазерна епиляція не входить до виду мед.допомоги, а відповідно і не підлягає ліцензуванню.

Також, вказану лазерну систему не можна вважати лазерним апаратом, спеціально використовуваним для медичних цілей, оскільки вона випускається і позиціонується виробником як апаратура для епіляції волосся, де лазерний промінь проходить від кінчика волосся до його репродуктивної системи волосяної луковиці і швидко її знищує (нагрівання волосяної луковиці і знищення волосяного фолікула відбувається за долі секунди). 

Тому, якщо ваш апарат не містить іншу функцію, ніж описано вище, або не імпортувався як мед.припарат, данний вид послуг не має ліцензуватися.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?