Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Розірвання договору ренти. Які наслідки?

19.07.2012 15:15
Доброго дня!Укладено договір ренти, за яким я отримав у будинок у користування, в силу обставин в мене немає можливості сплачувати кошти за договором. Що мене чекає у разі розірвання договору?

Комментарии автора вопроса

20.07.2012 13:02
Дякую. По договору - за майно окремо сплачувати не треба, тільки розмір самої ренти.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондаренко Сергій
юрист
Киев
ответил 19.07.2012 16:29

дивлячись які умови прописані в Договорі


0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 19.07.2012 15:16

Згідно ст. 741 Цивільного кодексу України, якщо договором ренти не встановлені правові наслідки розірвання договору ренти, розрахунки провадяться залежно від того, чи майно було передано у власність платника ренти за плату чи безоплатно. Якщо майно було передано у власність платника ренти безоплатно, у разі розірвання договору ренти одержувач ренти має право вимагати від платника ренти виплати річної суми ренти. Якщо майно було передано у власність платника ренти за плату, одержувач ренти має право вимагати від платника ренти виплати річної суми ренти та вартості переданого майна.

Отже, залежно від умов, за яких було передано майно за договором ренти, Вас чекає не тільки виплата річної суми ренти, а й оплата вартості переданого майна.

А взагалі - для надання конкретної відповіді потрібно ознайомитися із текстом самого договору. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?