Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Виписати людину

23.07.2014 21:37

я власник будинку я хочу виписати одну людину чи маю я на це право???що мені потрібно зробити  для цього які документи?





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 24.07.2014 00:54

Хто ця людина? На якій підставі була зареєстрована в будинку? Чи не є співвласником цього будинку?

Якщо є підстави, згоден з колегами, можливе подання позову про примусове зняття з реєстрації та виселення.


0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 23.07.2014 23:43

"ПОРЯДОК реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів" (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12/paran142#n142), п.3.1: "Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі: ... інших документів, які свідчать про припинення: ... 

підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів).

Зняття з реєстрації на підставах, визначених в абзацах вісім та дев’ять (предыдущий здесь абзац - прим. авт.) пункту 3.1 цього розділу, здійснюється за клопотанням уповноваженої особи закладу/установи або за заявою власника/наймача житла або їх законних представників".

Другими словами, снятие с регистрации места жительства лица предусмотрено также по заявлению владельца жилья и должно быть принято и проведено, как я считаю, органом миграционной службы - обратитесь в местный отдел ГМС с заявлением (требованием).


0
фото
Off-line Царенко Александр
адвокат
Белгород-Днестровский
ответил 23.07.2014 21:42

Звертатися до суду з позовною заявою, до якої додати довідку, що підтверджує той факт, що особа не проживає за Вашою адресою значний час.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?