Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

чи можливо зареєструвати будинок без реєстрації права власності на земельну ділянку?

19.07.2012 13:46
Доброго дня! Шановні юристи, підкажіть,щодо реєстрації нерухомого майна, чи можливо зареєструвати будинок без реєстрації права власності на земельну ділянку?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Астафьев Ярослав
юрист
Сумы
ответил 19.07.2012 14:03

 Необходимо приватизировать земельный участок


0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 19.07.2012 13:47

Відповідно до ст.377 Цивільного кодексу до особи, яка придбала житловий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, у розмірах, встановлених договором.  Згідно ч. 3 ст. 4 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень право власності на  житловий  будинок, будівлю, споруду”, квартиру може бути зареєстровано незалежно від того, чи зареєстровано право власності на земельну ділянку,  на  якій  вони розташовані,  крім  випадків,  якщо власником земельної ділянки та житлового будинку,  будівлі,  споруди,  квартири,  розташованих на ній, є та сама особа.

              Іншими словами, якщо власник будинку і земельної ділянки є одна і та ж особа, то будь-яких пересторог щодо реєстрації прав власності на будинок не має. В разі коли продається будівля, що знаходиться на землі державної чи комунальної власності для того щоб покупець міг набути право власності і на земельну ділянку її необхідно приватизувати.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?