Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Наклеп

21.07.2014 19:47
мы с подругой гуляли, она предложила пойти с ней снять деньги, мы пошли, потом она предложила выпить по дороге он у нее выпал, я и подняла и отдала, потом она ходила в магазин, и где-то его посеяоа, а на следующий день написала на меня заявления, что делать. могу ли я написать заявления на поклеп



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 21.07.2014 21:10

Друге що Ви маєте право зробити.

Згідно ст. 277 Цивільного кодексу України,-

 1. Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї та (або) членів її сім'ї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації.

2. Право на відповідь, а також на спростування недостовірної інформації щодо особи, яка померла, належить членам її сім'ї, близьким родичам та іншим заінтересованим особам.

3. Негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного.

4. Спростування недостовірної інформації здійснюється особою, яка поширила інформацію.

Поширювачем інформації, яку подає посадова чи службова особа при виконанні своїх посадових (службових) обов'язків, вважається юридична особа, у якій вона працює.

Якщо особа, яка поширила недостовірну інформацію, невідома, фізична особа, право якої порушено, може звернутися до суду із заявою про встановлення факту недостовірності цієї інформації та її спростування.

5. Якщо недостовірна інформація міститься у документі, який прийняла (видала) юридична особа, цей документ має бути відкликаний.

6. Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено у друкованих або інших засобах масової інформації, має право на відповідь, а також на спростування недостовірної інформації у тому ж засобі масової інформації в порядку, встановленому законом.

Якщо відповідь та спростування у тому ж засобі масової інформації є неможливими у зв'язку з його припиненням, така відповідь та спростування мають бути оприлюднені в іншому засобі масової інформації, за рахунок особи, яка поширила недостовірну інформацію.

Спростування недостовірної інформації здійснюється незалежно від вини особи, яка її поширила.

7. Спростування недостовірної інформації здійснюється у такий же спосіб, у який вона була поширена.

Захистити себе Ви можете шляхом подання позовної заяви до суду.


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 21.07.2014 21:09

а кто или что выпало? если Вы не брали - дадите свои пояснения следователю.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 21.07.2014 21:09

Согласен с коллегой, доказывайте в Ваших действиях отсутствие состава преступления.


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 21.07.2014 21:06

Він - це мабуть гаманець....

Перше що Вам потрібно робити це спокійно доводити слідчому свою непричетність до крадіжки, запевнити слідчого у тому що вона була у стані алкогольного сп"яніння і поводилась дещо неадекватно, що кілька разів Ви піднімали гаманець, а коли розійшлись вона його мабуть знову виронила.........Потрібно відвести кваліфікацію крадіжка на інший рівень - втрата через необережність.

Якщо Ви дійсно не привласнили його, не витрачали кошти, не користувались картками та іншим майном що знаходився у гаманці - Вам немає про що турбуватись.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?