Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Вклеивание фото в паспорт

18.07.2014 15:07

Моя дочь с грудным ребенком выехала в Севастополь из-за сложной ситуации в городе Донецк. 16 августа ей исполняется 25 лет. Что нам делать? Как вклеить фото? На границе предупредили о необходимости покинуть страну до 16 августа. У нее грудной ребенок и она хотела остаться на безопасной территории 2−3 месяца. Подскажите пожалуйста какой-либо выход из данной ситуации. Зараннее благодарна за Ваш ответ///





Ответы юристов

0
фото
Off-line Огородник Олег
юрист
Киев
ответил 21.07.2014 09:55
Підстави для отримання послуги

Досягнення 25- або 45-річного віку.

Як отримати послугу
  • Звернутися до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання.
  • Отримати паспорт із вклеєною фотокарткою у територіальному підрозділі ДМС України за місцем проживання.
Вартість послуги та пільги

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно

Подача заяви

Подається заявником особисто

Необхідні документи
  • - паспорт громадянина України;
  • - дві (або три – у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах).
Термін розгляду заяви

У п’ятиденний термін із дня звернення

Результат отримання послуги

Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою

Не отриманий власником протягом року оформлений паспорт погашається, уважається недійсним та знищується.

Строк дії документа, що є результатом отримання послуги

Термін дії паспорта не обмежується.

Підстави для відмови у наданні послуги
  • Недосягнення особою відповідного віку.
  • Відсутність фотокарток.
Строк звернення до територіального підрозділу ДМС України

Не пізніше ніж через місяць після досягнення 25- або 45 - річного віку.

Відповідальність за порушення міграційного законодавства України

Стаття 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»

Проживання без паспорта

Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 18.07.2014 17:05

Ни чего страшного, паспорт не считаеться автоматически недействительным. Наши обязаны пропустить и она сможет после вклеить фото заплатив штраф - до 51 грн. А вот как поведут себя оккупанты РФ - здесь трудно сказать.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?