Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

ДТП

11.07.2014 15:42
Я попала в ДТП 11.05.2014 г. Протокол составили на виновника. Через два месяца суд 11.05.2014 г вынес постановление что не считает его виновным по администр нарушению. Подскажите а меня теперь не обвинят в ДТП?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 11.07.2014 16:06

Вас нет, ведь протокол в отношении Вас не составляли.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 11.07.2014 16:05
Вас к ответственности не при влекут, решение суда может быть обжаловано
0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 11.07.2014 16:01

Відносно Вас не складався протокол про адміністративне правопорушення, а тому і розглядатись питання про притягнення Вас до адміністративної відповідальності не буде.

Яким чином суд мотивував своє рішення і що зазначив у резулятивній частині терба дізнаватись із самої постанови. 

Крім того, у Вашому випадку, строк притягнення особи до адміністративної відповідальності складає 3 місяці з моменту вчинення правопорушення.


0
фото
Off-line Царенко Александр
адвокат
Белгород-Днестровский
ответил 11.07.2014 15:56

Якщо на протязі 3 місяців з моменту ДТП суд не винесе постанову відносно Вас, то не може Вас визнати винною та притягнути до адміністьративної відповідальності, оскільки згідно ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті. 

Однак, якщо Ви не згодні з постановою суду щодо винуватця ДТП, Ви маєте право її оскаржити.


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 11.07.2014 15:43
ответ исправлен 11.07.2014 16:00
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?