Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Хочу расторгнуть договор-аренды земли

10.07.2014 17:31
Хочу расторгнуть договор аренды земли, но владелец против. Какие есть варианты расторжения кроме тех которые указаны в договоре?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 10.07.2014 17:54
ответ исправлен 10.07.2014 17:55

На вимогу однієї із сторін договір оренди землі може бути достроково розірваний за рішенням суду в разі невиконання сторонами обов'язків, передбачених статтями 24 і 25 Закону України "Про оренду землі" та умовами договору, в разі випадкового знищення чи пошкодження об'єкта оренди, яке істотно перешкоджає передбаченому договором використанню земельної ділянки, а також на підставах, визначених
Земельним кодексом України та іншими законами України.

У разі розірвання договору оренди землі з ініціативи орендаря орендодавець має право на отримання орендної плати на землях сільськогосподарського призначення за шість місяців, а на землях несільськогосподарського призначення - за рік, якщо протягом зазначеного періоду не надійшло пропозицій від інших осіб на укладення договору оренди цієї ж земельної ділянки на тих самих умовах, за винятком випадків, коли розірвання договору було обумовлено невиконанням або неналежним виконанням орендодавцем договірних зобов'язань.


0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 10.07.2014 17:48

Доброго дня! Оскільки з умовами договору я не знайом, всіх вихідних даних вашої ситуації також не знаю, можу лише порадити ознайомитися з ст.32 ЗУ "Про оренду землі": припинення договору оренди землі шляхом його розірвання.

Можливо ви зможете знайти вихід з ситуації після ознайомлення з статтею.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 10.07.2014 17:39

Следует руководствоваться положениями договора.


1
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 10.07.2014 17:37

Здравствуйте.

Для того в договоре и указаны основания его расторжения, чтобы иных не было. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?