Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Прописка ребенка

08.07.2014 13:06

Можно ли прописать ребенка в свою собственность если отец там не прописан (новорожденный)



Комментарии автора вопроса

08.07.2014 14:31      комментарий относится к Ковтун Наталия
не могу понять почему я не могу прописать ребенка в свою собственность?в которой я проживаю но не прописан!

08.07.2014 14:31      комментарий относится к Закалюжна Інна
не могу понять почему я не могу прописать ребенка в свою собственность?в которой я проживаю но не прописан!

08.07.2014 14:30
не могу понять почему я не могу прописать ребенка в свою собственность?в которой я проживаю но не прописан!

08.07.2014 13:13      комментарий относится к Шишкин Алексей
вы правильно поняли но жкх мне отказывает так как я не прописан в своей квартире что делать



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 08.07.2014 14:45

потому что так закон говорит.


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 08.07.2014 14:45
ответ исправлен 08.07.2014 14:47

Ви думаєте при оформленні грошової допомоги мама дитини вкаже адресу Вашої власності? Логічно що ні, оскільки новонароджена дитина проживає невід"ємно від матері, а отже, за місцем її реєстрації, а якщо ви там зареєстровані обидва, як батьки дитини, то за вашим спільним місцем проживання.

Закон не позбавляє Вас з часом, коли дитина виросте зробити зміну її місця реєстрації з дозволу органу опіки та піклування, яка має стежити щоб права дитини не були порушені.


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 08.07.2014 14:42

 Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 р. № 1382-IV.

 Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи
 

     Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.
 

     Для реєстрації особа або її законний представник подає:
 

     письмову заяву;
 

     документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України;
 

     квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;
 

     талон зняття з реєстрації (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;
 

     документи, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації;
 

     військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).
 

     У разі подачі заяви законним представником особи додатково подаються:
 

     документ, що посвідчує особу законного представника;
 

     документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі).
 

     Реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.
 

     Реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

{ Статтю 6 доповнено новою частиною згідно із Законом N 644-VII ( 644-18 ) від 10.10.2013 }
 

     Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання подання особою інших документів.
 

     Облік громадян України, які проживають за межами України, ведеться закордонними дипломатичними установами України в установленому Міністерством закордонних справ України порядку.
 

     У разі зміни адреси житла в межах адміністративно-територіальної одиниці особа або її законний представник повинні письмово повідомити про це орган реєстрації протягом десяти днів.
 

     Надання органами реєстрації відомостей про місце проживання або місце перебування особи та інших персональних даних здійснюється виключно у випадках, передбачених законами України, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини або за згодою самої особи.

{ Стаття 6 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2756-VI ( 2756-17 ) від 02.12.2010; в редакції Закону N 5088-VI ( 5088-17 ) від 05.07.2012 }


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 08.07.2014 14:22

Підтримую колегу Ковтун Н. Тільки за місцем реєстрації батьків (одного з батьків).


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 08.07.2014 13:27

несовершеннолетние регистрируются по месту регистрации родителей или одного из них с согласия второго родитеоя. самостоятельно отдельно от родителей ребенок не может быть зарегистрирован.


0
фото
Off-line Шишкин Алексей
юридическая компания
Харьков
ответил 08.07.2014 13:10

Если я правильно понял отец хочет прописать ребенка в собственную квартиру, в которой сам не прописан. Если так то можно.

Удачи.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?