Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оренда земельної ділянки земель с-г призначення

03.07.2014 12:34
Доброго дня!!! Маю бажання взяти в оренду земельну ділянку, яка знаходиться за межами населеного пункту, та на якій розміщені об'єкти нерухомого майна. На майно (корівники) заключив договір оренди. Чи достатньо додати до клопотання(з усіма установчими та графічними документами) про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, для будівництва та обслуговування господарських будівель(корівників) та дворів за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення-несільськогосподарські угіддя - землі під господарськими будівлями та дворами, ДОГОВОРУ ОРЕНДИ на майно??? ДЯКУЮ!!!

Комментарии автора вопроса

03.07.2014 12:56      комментарий относится к Удаленный Пользователь
Мені головне взяти в оренду землю яку надає зараз область (я проживаю в районі)з громадою - то не проблема, але проблема зробити договір куплі-продажу... хотілось би зрозуміти причину відмови ДЗА, адже в ЗУ не найду де написано що потрібно мати право власності а не право користування на майно.



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 03.07.2014 18:37

ч.2ст.19 КУ  саме в ній закріплений принцип згідно якого державні органи повиннні діяти відно до : - ЗАБОРОНЕНО ВСЕ, КРІМ      ДОЗВОЛЕНОГО ЗАКОНОМ".Отже, якщо стаття не передбачає, яку колега навела то і вимаги вони іншого не мають права!Розумієте? Я, Вам недарма навела у такому випадку оперуватися з держпосадовцями саме цими нормами оскільки у своїй професійній дія-сті вони повинні спиратися тільки на компетенційні права та обовязки застосовувати тільки ти прийоми та засоби які дозволені законодавством.А якщо таких немає тоді і питання вичерпане.А ви як не субєкт владних повноважень, а субєкт правопорядку (громадяним/фізична особа) завжди керуйтеся ч.1 стаття 19 КУ :- ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством!Щасти Вам!Але Вам я, розумію оскільки є аналогічна практика)Щасти Вам!                                                                                                                                                        


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 03.07.2014 15:09
Мають на увазі ст.120 ЗК.
0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 03.07.2014 12:39

Це Вам оперуватися при виникненні полеміки або витребування принесіть те або інше!


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 03.07.2014 12:39

Ні не достатньо оскільки представники територіальної громади селищної ради будуть Вам морочити голову як показує практика,Ваше золоте правило, якого необхідно до триматися у вирішенні даного питання ч.2ст.19 КУ, З.У."Про місцеві самоврядування"розділ повноваження голів селищних рад та їх виконавчих комітетів ну і звичайно земельний кодекс україни.Ну і знову ж ст.19 КУ, але частина перша!Щасти Вам!



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?