Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Плачу алименты, но бывшая жена большую часть суммы тратит не на ребенка.

02.07.2014 19:02

Плачу алименты, но бывшая жена большую часть суммы тратит не на ребенка. Имею ли право подать запрос на то, чтобы пересмотрели сумму уплаты алиментов?





Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 02.07.2014 20:51

Лише на підставі отриманого Висновку органу опіки та піклування про витрачання аліментів, а воно може бути або цільовим або не цільовим, або не вдалося встановити, Ви вправі звернутись до суду з позовом про зменшення розміру аліментів згідно ст. 186 Сімейного кодексу України. Крім того, згідно вказаної норми закону Ви вправі просити суд ухвалити рішення про внесення частини аліментів на особистий рахунок дитини у відділені Державного ощадного банку України.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 02.07.2014 20:01
Для початку подайте заяву до Служби у справах дітей з проханням перевірити використання матір"ю дітей отримуваних аліментів за цільовим призначенням.
0
фото
Off-line Царенко Александр
адвокат
Белгород-Днестровский
ответил 02.07.2014 19:15

Згідно ч. 1 ст. 179 Сімейного кодексу України, аліменти, одержані на дитину, є власністю того з батьків, на ім'я кого вони виплачуються, і мають використовуватися за цільовим призначенням. Неповнолітня дитина має право брати участь у розпорядженні аліментами, які одержані для її утримання. 

Згідно ст. 186  Сімейного кодексу України, за заявою платника аліментів або за власною ініціативою орган опіки та піклування перевіряє цільове витрачання аліментів. У разі нецільового витрачання аліментів платник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів або про внесення частини аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України. 

 Зверніться до органу опіки та піклування з відповідною заявою.


0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 02.07.2014 19:07

Вы можете обратиться в суд с иском об увеличении либо уменьшении размера алиментов в случае, если у Вас изменилось материальное либо семейное положение, состояние здоровья и т.п. В Вашем случае будьте готовы подтвердить (не только на словах) свои предположения по поводу нецелевого использования алиментов.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?