Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи має бути затверджена технічна документація із землеустрою?

02.07.2014 08:18

Шановні юристи,надайте,будь ласка,консультацію з наступного питання.

Міська рада надала мені дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою.Після того,як мені її розробили,в міській раді кажуть,що затверджувати її не потрібно,а зразу треба йти в реєстраційну.в Реєстраційній кажуть,що документи на право власності на землю видавати не будуть,бо технічна документація не затверджена.

Будь ласка,скажіть,чи має бути затверджена технічка в даному випадку?хто тут правий?прошу,вкажіть норми законодавства, щоб я знав,до кого мені звертатися.

дякую.



Комментарии автора вопроса

02.07.2014 15:15
Щиро дякую за допомогу!

02.07.2014 09:26      комментарий относится к Удаленный Пользователь
Якщо чесно,не зовсім зрозумілі норми цього закону. В повноваженнях обл рад і рай рад є затвердження документації,а в сільських і міських рад такого повноваження не передбачено.
+ Стаття 30. Погодження і затвердження документації із землеустрою проводиться в порядку, встановленому Земельним кодексом України, цим Законом та іншими законами України. А в Земельному кодексі не можу знайти,чи затверджується технічна документація міською радою



Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 02.07.2014 10:51
ответ исправлен 02.07.2014 10:52

Ви самі собі відповіли на це питання, вірніше я дуже хотіла, щоб ви це написали))))))))))))))ч.2ст.19 Конституції України державні органи,зобовязані діяти у СПОСІБ, що передбачений КУ та Законами!У Спеціальному Законі такому як Землеустрій немає?! От і все!)Тоді яке затвердження?))))Щасти Вам!


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 02.07.2014 09:17

Доброго дня,дивимося Закон України "Про землеустрій! і там все чорним по білому написано!Щасти Вам!


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 02.07.2014 09:04
Всё дело в том, что отменили обязательное утверждение радами техдокументаций на придомовые участки, но оставили обязательность обращения в раду за утверждением техдокументации. Вам необходимо письменное подтверждение того, что Вы в раду обращались. Срок для мотивированного отказа рады - 2 недели, после чего техдокументация считается утверждённой радой на основании Вашего обращения и отсутствия возражений рады.
2
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 02.07.2014 08:59

Техническую документацию необходимо утвердить, требуйте от сельсовета письменный отказ и обжалуйте его



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?