Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Право призывника на получение высшего образования

30.06.2014 16:30

Мой сын учится на 2 курсе в ВУЗе, превёлся с дневного обучения  (бюджет) на заочное потому что решил в этом году поступать ещё в один ВУЗ на дневное обучение и учиться в двух ВУЗах одновременно. Законом это не запрещено, если в одном ВУЗе учиться на контракте. ЗНО здавал и в этом году тоже. Имеет ли он право на отсрочку (відповідно до розпорядження Генерального штабу Збройних Сил України від 22.05.2014 № 300/1/С/1708), если у него будет квитанция о приёме документов в ВУЗ (11 июля)?

   



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 30.06.2014 22:00

если у него была отстрочка - то вторая ему не положена !

Відповідно до розпорядження Генерального штабу Збройних Сил України від 22.05.2014 № 300/1/C/1708 призовники, які до 31 липня 2014 року закінчують навчання в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та надали до військових комісаріатів заяви стосовно наміру продовжити навчання у вищих навчальних закладах і довідку про реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в червні поточного року, не будуть включені до плану призову.

Призовники, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання не набрали відповідної кількості балів і не можуть бути прийняті на навчання до вищих навчальних закладів підлягають призову на строкову військову службу.= ваш сын к этой категори не относится



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 30.06.2014 21:14

Этот вопрос Вы уже задавали.

Не имеет.


0
фото
Off-line Пилипенко Сергей
юрист
Полтава
ответил 30.06.2014 16:50
ВІдповідно до ч.10,12 ст.17 ЗУ "Про військовий обов язок та військову службу",
10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для
здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни
призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним
бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов
контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку
від призову на строкову військову службу незалежно від їх
повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального
закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

12. У разі переведення призовників, які навчаються у вищих
навчальних закладах III або IV рівня акредитації з денною формою
навчання, для навчання в інший вищий навчальний заклад зазначеного
рівня акредитації і форми навчання право на відстрочку від призову
на строкову військову службу не втрачається за умови переведення
протягом навчального року на курс не нижче того, на якому вони
навчалися, а після закінчення навчального року - на вищий курс. Висновок: Ваш син втратить право на відстрочку від призову на строкову військову службу у зв язку із навчанням у зв язку із тим,що він переводиться із денної форми навчання на заочну форму навчання. Відстрочку при навчанні на заочній формі закон не передбачає. При повторному вступі до ВУЗу відстрочка не надається.


закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?